Stradivarius ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Özlem sonuçtan hiç memnun değil

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Stradivarius Mağaza Sorumlusunun Saygısız Tutumu

189
Özlem
Özlem 06 Mart 18:35

Maltepe Piazza Stradivarius mağazasına onlinedan aldığım ürünümü iade etmek için gittim. Uygulama üzerinden bana verilen kodu gösterdiğimde fatura çıktısını da istediler. Kargoyla faturam gönderilmemişti ama kısa bir süre önce faturasız uygulamadan verilen kodla iade yapmıştım.

Gidip bir kırtasiyeden çıktı alabilirmişim. Ben bilmiyorum sanki çıktıya nasıl ulaşabileceğimi. Daha sonra o** mağazasına gittim ve çalışanlardan rica edince Airdrop dan faturamı gönderdim bana faturamın çıktısını verdiler. Gittim ve iademi yaptım.

Stradivarius'da çalışan Mağaza sorumlusu olduğunu söyleyen beyefendi yardımcı olmadığı gibi o** da çalışan arkadaşları ilgili birime şikayet edeceğini söyledi. Kendi eksikliğini kapatan çalışma arkadaşına bile tahammül edemedi.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
122
05 Şubat

Stradivarius Mağaza Çalışanlarının Tavrı Ve İnatla İademin Sağlanmaması

31 Ocak 2023 tarihinde 17:00-18:00 arasında Piazza Stradivarius mağazasına online siparişime ait bir ürünü iade için gittim. Mobil uygulamadan "mağazadan iade" seçeneğini seçerek ilerledim ve uygulama bana bir iade kodu iletti. Mağazaya gittiğimde kasada bulunan 2 kadın görevliden sanırım daha genç ...

profile
93
28 Eylül 2022

Stradivarius Geç Kargo Bilgi Yetersizliği

Stradivarius'tan 25.09.2022 de Piazza Avm mağazasından online alışveriş yaptım fakat siparişim hala depoda hazırlanıyor olarak görünüyor siparişim gelmeyecekse bilgilendirsinler beklemekten sıkıldım.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yonca
Yonca
 

Merhaba sizi çok iyi anlıyorum aynı tavrı bugün bizlere de yaptı biz suçluymuşuz gibi davranıp ona göre tavır aldı güvenliği çağırıp dışarı çıkarttırdı böyle insanların bu sektörde kesinlikle olmaması gerek.