Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Stradivarius ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Stradivarius Eksik İletişim Bilgisi Yüzünden Teslim Edilemeyen Kargo

118
Esra
Esra 18 Ocak 16:52

Stradivarius 'tan 05 Ocak 2023 te sipariş numarası 50161985085 olan bir online alışveriş gerçekleştirdim. Fakat verilirken gönderici iletişim bilgilerini ve adresi paket üzerine yazmadığı için ürünler UPS Türkiye ® şirketi tarafından eksik adres ibaresiyle teslim edilememektedir.

Stradivarius WhatsApp ® hattıyla iletişime geçmeme rağmen konuyla ilgili tarafıma bir bilgi verilmedi. Konu çözüme kavuşmadı. UPS ® Türkiye firmasını 2 gündür aramama rağmen bugün iletişim kurdum. Stradivarius'un UPS firmasına mail yoluyla adresimi iletmesi gerektiğini başka bir işlem yapamayacaklarını söyledi. Mail gelmeden kargo tarafıma iletilemeyecek. Çalıştıkları kargo şirketiyle böyle iletişimsizlik yaşayan başka firma görmedim. Hatanızın arkasında durup bir an önce telafi edin.

Benzer Şikayetler

profile
44
2 hafta önce

Stradivarius Outlet Çanta Eziyeti

videoplayer-icon

Daha önceki alışverişlerimde herhangi bir sorunla karşılaşmadığım güvendiğim markadan büyük eziyet yaşadım. Sipariş olarak verdiğim çantayı defolu outlet ürün gönderimi sağlandı. Acilen çözüme ulaşmasını istiyorum. Dönüşün yapılmasını bekliyorum. Hatanın telafiye ulaşmasını istiyorum.

Stradivarius Outlet Çanta Eziyeti
profile
73
2 hafta önce

Stradivarius Defolu Ürün Sorunu

Stradivariusta beğendiğim çantayı almak için iki ayrı mağaza gezdim. Mağazalar da bulunan çantalar defolu olduğu için mağaza personelinin önerisiyle online sipariş vererek yeni bir ürün gelmesini bekledim. Mağazaya gelen ürün yine defolu çıktı, iade gerçekleştirip tekrar sipariş verdik bu konuda ban...

profile
81
3 hafta önce

Stradivarius.com Sipariş Verme Sorunu

stradivarius.com güvenli değil 5 kere aynı siparişi vermeye çalıştım ancak bankam izin vermediği için iptal edildi. Farklı bir banka ile de 2 kere denedim ancak site hata veriyor. Artık denemeyi bıraktım. Bu kadar siparişimin iptal olmasına rağmen Merkezden kimse dönüş yapmadı.

profile
364
3 hafta önce

Stradivarius İade İşlemimi Gerçekleştiremiyorum!

Stradivarius'tan 50166615979 sipariş numaralı pantolonumu iade etmek istiyorum fakat iade kodu sürekli hata veriyor altı defa farklı iade kodunu denedim ancak hala hata vermekte başka şekilde iademi gerçekleştiremiyorum müşteri temsilcileri aynı işlemi ısrarla tekrarlıyorlar alt tarafı bir pantolon ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .