Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Stradivarius ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ozo sonuçtan hiç memnun değil

Stradivarius Biker Ceket Kolu Soyuldu

444
Ozo
Ozo 28 Aralık 2022 19:50
Stradivarius Biker Ceket Kolu Soyuldu

Trendyol'da 2 ay önce Stradivarius biker ceket aldım kolu soyuldu ve bir kere bile yıkamadım. 1300'e ürün alıyoruz ucuz değil ama ürünün kolu 2 ay içinde soyuluyor insanları mağdur etmeyin. Ürünün değişimini veya iadesini talep ediyorum az para değil sonuçta.

Benzer Şikayetler

profile
221
17 Ocak

Stradivarius İçi Suni Biker Ceket

İçi suni kürklü biker ceket siparişi vermiştim Trendyol'dan hem kargoya çok geç verildi hem de 2 hafta sonra kargonuz hasar gördüğü için iade edildi bilgisi verildi. Artık stokta olmadığı için de yeni sipariş de oluşturamıyorum. Madem hasar gördüyse yenisini acilen yollamanızı istiyorum.

profile
Naz
48
6 gün önce

Stradivarius İade İncelemesi

Trendyol denilen kötü siteden, Stradivarius tan çizme aldım. Çok dar geldi. Olmadı. İade için yolladım. Bir hafta oldu hala inceleniyor diyor. Bir türlü iade edilmedi. Sorduğum da satıcının kaynaklandığını söylediler. Kötü bir site ya işlerini çok kötü yapıyorlar.

profile
65
2 hafta önce

Stradivarius Bot Yırtıldı İade Talep Ediyorum

Stradivarius Trendyol mağazasından 24 Kasım'da bot aldım fakat ürünü doğru düzgün kullanmama rağmen topuğunda ve taban bantlarında yırtılma oldu konuyla alakalı çözüm istiyorum iade talep ediyorum üzücü kalite olarak üzücü deneyim yaşattınız yakışmadı.

Stradivarius Bot Yırtıldı İade Talep Ediyorum
Stradivarius Bot Yırtıldı İade Talep Ediyorum
Stradivarius Bot Yırtıldı İade Talep Ediyorum
profile
95
4 hafta önce

Stradivarius Ürün İade Sorunu

Stradivarius'tan biker mont aldım henüz alalı 3-4 ay falan oldu ama maalesef ürünün derisi kalkmaya başladı kışın yani son 2 aydır kullanıyorum montu mağazaya gittim Trendyol'dan aldığım için ürünü değiştiremiyoruz iade edemiyoruz tamire gönderemiyoruz diyorlar. Depoları farklıymış. Ne alakası var ...

profile
102
4 hafta önce

Stradivarius Markası Mont İadesi Yapmamaktadır

Stradivarius marka montu iade ettiğim halde ne ücretimi ne de reddedilen montu geri alamadım. 27 Aralık'da Trendyol üzerinden iki adet Stradivarius marka s beden mont aldım. Montların iadesi yaparak XS beden siparişi verdim. Önce tarafıma yanlış ürün yollanarak mağdur edildim. Daha sonra bu urunu i...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .