STP Diamond ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Adem sonuçtan hiç memnun değil

Stp Diamond Yatırım Gibi Görünüp El Koydu

2.054
Adem
Adem 16 Ocak 23:33

Finansal yatırım anlamında glc yönetim danışmanlık adında bir şirket tarafından b***k* isimli kişi aranarak yatırım yapılması adına ikna edildim ve kaybımın olmayacağını siz kazanırsanız bizde kazanırız mantığıyla yatırım yapmam için arandım. 250 dolar yatırım yaparak metatrader 5 adlı Google Play uygulamasını indirmemi ve https://customer.stpdiamondcrm.com/ kullanıcı kodu 11110724 ıd ile internet sitesinden takip edebileceğimi söylediler. İstediğiniz zaman para çekilebileceğini ve kesinlikle bir kaybınız olamayacak pişman olmayacaksınız gibi ifadelerde bulundular neticede toplamda 500 dolar 22.12.2022 tarihinde tl karşılığı 4.668.00 TL yatırım yaptım 05.01.2023 tarihinde kazancım 1000 dolar seviyesine geldi ancak kriz olduğunu robot sistemin ters işlem açması ve tehlikeli diyerek 250 dolar tl karşılığı 4.685.00 TL yatırım yaparsanız güvence altına alabilirsiniz zaten 15 gün içerisinde çekim yapabilirsiniz diye belge imzalatıp kar zarardan firmamız sorumlu değildir diyerek göndermemi yatırım uzmanı a***b**b** adlı kişi kendince sertifikalarını gönderdi ve güvenmem adına kimlik bilgilerini istedim ancak kimliğimizin verilmesi firma adına yasal değildir diyerek ifadede bulundu bir şekilde ikna edilip WhatsApp üzerinden bilgiler paylaşarak günlük yatırımlarımız diye piyasa analizlerini bana gönderdiler 14. Günün sonunda bakiye 2.000.00 dolar seviyesine geldiğinde para çekmek için talepte bulundum ve yarın çekileceğini ifade ettiler her nedense o gün akşamı bakiye eksi seviyelere gelerek tamamen bakiyem sıfırlandı ve çekilecek param kalmadı ve el konuldu evet yatırımda kar edileceği gibi zarar da edileceğinin farkındayım belki böyle bir işlem yaptığım için haksız olabilirim bütün bunlara rağmen aranıp halen benden zararıma istinaden başka bir yatırım danışmanı adlı g***ö** adında WhatsApp tarafından ikna edilmem adına aranmaktayım mağduriyetim üzerine benden başka kişilerin bu şekilde el konulmaması için sizlere bilgi suç duyurusunda bulunmak istedim. Böyle bir şirketin incelenip benim gibi başka kişilerin mağdur olmaması ve yatırım yaptığım 9.353.00 TL karşılığın tarafıma iade edilmesi hususunda TR9200046***88000089006 Glc Yönetim danışmanlığı ticaret limited şirketinin araştırılmasını ve incelenmesini istiyorum dekontlar ve diğer bilgiler ektedir. Gereğinin yapılmasını ve tarafıma bilgi verilmesini arz ederim.

Benzer Şikayetler

profile
80
27 Nisan

Stp Diamond Muhatap Bulamıyoruz, İletişim Kuramıyoruz!

Temsilci olarak görüştüğüm kişiler işten ayrılmış, hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Web sayfalarından ulaşmaya çalışmama rağmen buradan da sonuç alamadım. Sözün özü, onlar isterse size ulaşabiliyorlar, siz isterseniz ulaşamıyorsunuz. Böyle kurumlara nasıl güvenebiliriz!

  • profile
1 Destekçi
profile
646
22 Nisan

Stp Diamond Paramı Alamadım

Stp Diamond isimli forex yatırım şirketinde işlem yapıyordum. Param 1500 USD'ye ulaşınca 500 USD çekmek istedim. 14 Şubat 2023 tarihinde d. Ö. İsimli yatırım uzmanımı aradım, isteğimi kendisine belirttim. Hatay depreminde yakınlarını kaybettiğini, şu an ilgilenemeyeceğini belirtti. Bunun üzerine s. ...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

3 Yorum

Gültekin
Gültekin
 

Hangi durumdasınız ben de aynı şirketten muzdaribim

Adem
Adem
 

Hiçbir şey olmadı CİMER'e yazdım takipte olduğu bu söylediler

Mehmet
Mehmet
 

Beni de aynı şekilde mağdur ettiler bunlar. Hesap açtırmak için durmadan arayan temsilcilerin hiç biri arama ve mesajlara cevap vermiyor. Z**** d***, s***. Ö****, m**** ö***** hiçbiri dönüş yapmıyor para çekme talebinde bulunduktan sonra. Kullandıkları isimler gerçek değil zate takma isim hep. Stpdiamond.com web sitesi de aktif değil. Ben Savcılık ve MASAK a şikayette bulundum.