STP Diamond ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Onur sonucu yetersiz buldu

Stp Diamond Para Ödemesi Yapmıyor

1.565
Onur
Onur 02 Ocak 12:16
Stp Diamond Para Ödemesi Yapmıyor
Stp Diamond Para Ödemesi Yapmıyor
Stp Diamond Para Ödemesi Yapmıyor
+5

Stp Diamond ve a*** f*** isimli kurumlar paramızı asla ödemiyor. İnsanları arayarak müşteri yapmak için uğraşıp sonra mağdur ediyorlar. Şimdi burada bana yapılan olayı anlatacağım ve nasıl yanıltıldığımı ayrıntılı ifade edeceğim. M*** isimli şahıs tarafından uzun süre arandım ve sonunda 2000 $ ile müşteri oldum. Çünkü güvendim. Daha sonra g*** isimli danışman tarafından arandım kendisi bir süre sonra zararda olduğum başka bir yatırımda 10.000 $ zararımı kurtarabileceğini bunun için 6250$ yatırmam durumunda tarafıma 11.000$ çekilebilir bir para tanımlanacağını, (bu ilk para yatırmada tanımlanan %50 bonus gibi değil o çekilemez çünkü) belirtti.

Bende bu 6250 $ daha yatırarak toplam 18.500$ ile işlemlere başladım bunları yaparken 3 kez lot şartı var mı diye sordum bana sadece 21 iş günü işlem yapılacağını söyledi ve sonuç olarak mt5 üzerinden işlemler başladı. G***' in yaptığı işlemlerden kar elde ettim ve bazı sıkıntılı işlemleri de kapattım bazı ikili ve endeks işlemlerini kesinlikle açmaması için uyardım. Hesap 49.000$ geldi ve 21 iş günü dolmasına 2 gün kala her nasıl oluyorsa g*** telefonunu kaybetti ve zaten ilk başta her gün arayan insan son 10 gün ulaşılamaz hale gelmişti. Sonuçta mt5 hesabımı ulaşılamaz hale getirerek 48.000$ parayı 3 gün içinde 8.000$ zarara çevirdiler ters işlemler açarak ve para gitti.

Benzer Şikayetler

profile
80
27 Nisan

Stp Diamond Muhatap Bulamıyoruz, İletişim Kuramıyoruz!

Temsilci olarak görüştüğüm kişiler işten ayrılmış, hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Web sayfalarından ulaşmaya çalışmama rağmen buradan da sonuç alamadım. Sözün özü, onlar isterse size ulaşabiliyorlar, siz isterseniz ulaşamıyorsunuz. Böyle kurumlara nasıl güvenebiliriz!

  • profile
1 Destekçi
profile
646
22 Nisan

Stp Diamond Paramı Alamadım

Stp Diamond isimli forex yatırım şirketinde işlem yapıyordum. Param 1500 USD'ye ulaşınca 500 USD çekmek istedim. 14 Şubat 2023 tarihinde d. Ö. İsimli yatırım uzmanımı aradım, isteğimi kendisine belirttim. Hatay depreminde yakınlarını kaybettiğini, şu an ilgilenemeyeceğini belirtti. Bunun üzerine s. ...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Uran
Uran
 

Bana da aynısını yaptılar, CİMER e şikayet ettim. Kullandıkları ibanları bildirdim. Bildirmeye devam ediyorum! Onlara nefes aldırmayacağım!