STP Diamond ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Stp Diamond Para Çekme Ve İletişim Sıkıntısı

1.296
Mehmet
Mehmet 13 Ocak 14:57

İnternette gördüğüm reklam üzerine form doldurdum. Bunun üzerine yoğun bir telefon bombardımanına maruz kaldım ve ısrarla üye olup para yatırarak yüksek karlar vaat ederek psikolojik baskı oluşturdular. 100 dolar yatırıp deneme yapmamı ve istediğim zaman parayı geri çekeceklerini söylediler. Ben de artık telefon aramalarından yılarak deneme amacıyla üye oldum ve 100 dolar yatırdım. 3 aydır talep etmeme rağmen paramı geri alamadım.

Her gün arayıp darlayan temsilciler para çekme talebi olunca sustular. Hiçbir şekilde cevap vermiyorlar. Şirket ve temsilciler yaptıklarının hapis cezası da içeren suç olduğunun farkında değil sanırım. Her türlü yasal başvurumu yapacağım. Ülkemde böyle firmaların yeri yok. Yaptıkları suç ve yanıltmaca.

Benzer Şikayetler

profile
80
27 Nisan

Stp Diamond Muhatap Bulamıyoruz, İletişim Kuramıyoruz!

Temsilci olarak görüştüğüm kişiler işten ayrılmış, hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Web sayfalarından ulaşmaya çalışmama rağmen buradan da sonuç alamadım. Sözün özü, onlar isterse size ulaşabiliyorlar, siz isterseniz ulaşamıyorsunuz. Böyle kurumlara nasıl güvenebiliriz!

  • profile
1 Destekçi
profile
646
22 Nisan

Stp Diamond Paramı Alamadım

Stp Diamond isimli forex yatırım şirketinde işlem yapıyordum. Param 1500 USD'ye ulaşınca 500 USD çekmek istedim. 14 Şubat 2023 tarihinde d. Ö. İsimli yatırım uzmanımı aradım, isteğimi kendisine belirttim. Hatay depreminde yakınlarını kaybettiğini, şu an ilgilenemeyeceğini belirtti. Bunun üzerine s. ...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Mustafa
Mustafa
 

Aynı durum bende de mevcut 13 gündür bekliyorum 267 dolarım ı yatırmıyorlar.

Uran
Uran
 

Benim de 2 ay oldu ödeme yapmıyorlar!