Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Stp Diamond Muhatap Bulamıyoruz, İletişim Kuramıyoruz!

profile
27 Nisan
223

Temsilci olarak görüştüğüm kişiler işten ayrılmış, hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Web sayfalarından ulaşmaya çalışmama rağmen buradan da sonuç alamadım. Sözün özü, onlar isterse size ulaşabiliyorlar, siz isterseniz ulaşamıyorsunuz. Böyle kurumlara nasıl güvenebiliriz!

Benzer Şikayetler

Stp Diamond Yatırım Şirketi Mağduriyeti

profile
13 Haziran
14

Stp Diamond yatırım şirketi tarafından yanıltıldım. Hesaba para yatırıldıktan sonra batırıp tekrar fonlamamı istediler. En sonunda para çekmek istediğimde hesabı sıfırladılar. 2.500 dolarımı iç ettiler. M** a*** ve z**** ö*** diye biri var bunlar yapanlar.

1 Destek
4 Yorum
1

Stp Diamond Paramı Alamadım

profile
22 Nisan
719

Stp Diamond isimli forex yatırım şirketinde işlem yapıyordum. Param 1500 USD'ye ulaşınca 500 USD çekmek istedim. 14 Şubat 2023 tarihinde d. Ö. İsimli yatırım uzmanımı aradım, isteğimi kendisine belirttim. Hatay depreminde yakınlarını kaybettiğini, şu an ilgilenemeyeceğini belirtti. Bunun üzerine s. ...

2 Destek
1 Yorum

Stp Diamond Firması Finans Kuruluşu Değil Art Niyetli Bir Firmadır

profile
11 Nisan
350

Stp Diamond firması kesinlikle yatırım firması değil art niyetli bir firmadır. Güvenmediğim için başlangıçta 100 dolar ile yatırım yaptım ve bir ayda robot hesap ile 500 dolar kazandırdı. Güven vermek için yatırdım parayı çekme talebinde bulundum gönderdiler. Ancak bu bir yanıltma. Daha sonrasında 2...

5 Destek
3 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Caner

Ulaşsanızda boşuna, firma her yerde ifşa edilmiş. Benim 29 Aralık 2022 de ki şikayetim hala mevcut. Çözüme ulaştıramadılar. Para ödemiyorlar kesinlikle. Yetkilileri yok.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
STP Diamond Şikayetvar üye markasıdır
Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 72 sa
Benzer Şikayet Yaz