23 Ağustos 2013 #1972773

Storperdeciniz.com Kusurlu Perde Gönderdiler!

İki adet karartma stor perde aldım, ikisi de çift mekanizmalı. Her ikisinde de aynı sorunlar vardı ama biri daha kötü olduğu için onun üzerinden firmayla konuştum. Kirli, yağlı, çizikli ve deliklerle dolu perde gönderdiler. Geri gönderdim, delikleri daksil ile boyayıp bana geri gönderdiler.


Olmamış dedim, tekrar aradım. "Tamam size yenisini üretip gönderelim" dediler. Bende bari tek parça olsun yeni üretilen diyerek aynı ölçülerde tek parça istedim. Ama mekanizmasız gönderdiler, o da bendeki mekanizmaya uymadı. Ben de bütün malzemeleri onlara hibe ettim.

Barış 398 Okunma

Cevaplar

  • Barış27 Ağustos 2013

    Bu seferde son gönderilen perdenin hem ölçüsü yanlış, kısa kesilmiş. Son olarak tek parça 161x225 cm olsun bari dedim. Ama 161x 190 perde, hem de 161 den kısa olan kasaya sığdırmaya çalışmışlar uclarındaki plastikler eğitlmiş. Bende yapıştırıcı kullanarakuzatmak zorunda kaldım. Pes yani artık bir şey söylemiyorum. Şirket sahipleri bu kadar iş bilmez ustalarla neden çalışıyorlar anlamadım.

  • Storperdeciniz.com Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Merhabalar, Size yardımcı olmayı çok istedim, fakat, isim,telefon numarası, yada e-mail adresiniz hiç biri veritabanımızda kayıtlı değil, lütfen [email protected] adresinden sipariş numaranızı bize iletin, kesinlikle sorun her neyse yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Buket.A

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön