Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Stilevs Elektrikli Süpürge Başlık Tekerleği

profile
16 Mayıs
272
Dilan'ın Teşekkür Mesajı
“Şikayetim olduğu günden itibaren benimle ilgilenen Yağmur hanıma çok teşekkür ederim her türlü alternatifi sunan ve ilgi alakasından ötürü çok teşekkür ederim kendisinden çok memnun kaldım keşke her temsilci bu kadar ürünün arkasında durup yardımcı olabilse.”

2 yıl olmadı alalı Stilevs süpürge başlığının tekerleği sürekli çıkıyor. Takıyorum iki dakika sonra tekrar yerinden çıkıyor. Hiç hoş bir durum değil şikayetleri okuyunca herkeste de aynı sorun oluşmuş demek çokta iyi bir kalite de üretmiyorsunuz lütfen yardımcı olun ve ürünün arkasında durun

Stilevs Elektrikli Süpürge Başlık Tekerleği
Stilevs Logo
16 Mayıs 12:56
Dilan
22 Mayıs 12:44

Şikayetim olduğu günden itibaren benimle ilgilenen Yağmur hanıma çok teşekkür ederim her türlü alternatifi sunan ve ilgi alakasından ötürü çok teşekkür ederim kendisinden çok memnun kaldım keşke her temsilci bu kadar ürünün arkasında durup yardımcı olabilse.

Benzer Şikayetler

Stilevs Süpürme Başlığı Tekerlek Sorunu

profile
06 Aralık 2022
83

Süpürgenin ucunu 3. Alışım sürekli aynı sorunla karşılaşıyorum ve yalnız değilim eltimde de var süpürme başlığı sürekli tekerlek fırlatıp parçalara ayrılıyor 3 dakika da bir birleştirip 15 dakika süpürülecek yeri yarım saatte süpürüyorum başka marka taktığımda da çekiş gücü kimisine yetersiz kimisin...

Stilevs Süpürme Başlığı Tekerlek Sorunu
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Stilevs Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 24 dk 30 sn
Benzer Şikayet Yaz