27 Şubat 2013

Stefanel Lekeli Kot Sattı!

Bursa, Korupark şubesinden aldığım kotun lekeli olduğunu far kettim. Ürün, incelenmek üzere merkeze gönderildi. Cevap bildirilene kadar, aynı kotun diğer şubelerde araştırılmasını istedim. Ancak, ürünün tüm şubelerde tükendiği bildirildi. Mağazadan "Ürünün kusurlu olduğu ve yerine başka bir şey bakmam gerektiği" söylendi.


Bende, kullanıcı hatası ile ilgili olmayan bu durum karşısında paramın kredi kartıma iade edilmesini rica ettim. Bunun üzerine merkezi aramam istendi. Merkezden B.K.'na durumu anlattım. "Paramın iade edilemeyeceğini ve bu tutar karşısında hediye çeki alabileceğimi" söyledi. Kot kumaşının, üretimden dolayı hatalı olması karşısında; mağdur bırakılıyor olmam akıl almaz. Çözümleyin.

Arzu 179 Okunma

Cevaplar

  • Arzu01 Mart 2013

    25 Şubat Pazartesi günü sabah saatlerinde, konu ile ilgili merkezi tekrar aradım. Santraldeki hanım numaramı istedi ve şikayetimi not aldı. "İlgili kişilerin, şehir dışında olduklarını ve 1-2 gün içerisinde notumu kendilerine ileteceğini" söyledi. Çarşamba günü ve daha sonra ki günlerde merkezi tekrar tekrar aradım. Bu gün günlerden Cuma henüz tarafıma olumlu yahut olumsuz bir bilgi verilmedi. Hakkım olanı yani paramın kredi kartıma iadesini rica ediyorum. Markanın büyüklüğünü, satış grafiğinin yükselmesinden çok müşteri memnuniyeti belirler. Gereken hassasiyetin gösterilmesini, önemle rica ediyorum. İyi çalışmalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön