23 Kasım 2017

Stars Recruiting  Paramızı Aldıktan Sonra Ulaşılmaz  Oldu!

U**G** 'in Kanada'daki kendi şirketi olan Stars Recruiting firmasıyla iş bulma amacıyla, karşılıklı bir anlaşma imzaladık. Bunun karşılığı olarak da anlaşmış olduğum ücreti hesabına transfer ettim. Kendisiyle epey bir görüşmenin sonunda U**G** ulaşılamaz oldu, ortadan yok oldu. Kendisine ulaşma çabalarımız sonuç vermedi. Paramızı da geri alamadık. Başka bir Toronto'da yaşayan Türk tanıdığıma da aynı şekilde davrandığını ve, parasının yok olduğunu öğrendim. .

Tuna 734 Okunma

Cevaplar

  • Tuna 25 Kasım 2017

    O halde neden 5-6 aydır telefonlarimizi acmiyorsunuz? Maillerimize cevap vermiyorsunuz ve Twitter'dan bizi blokluyorsunuz? Toronto'daki avukatlariniz bile sizinle iliskiyi kestigini bizlere bildirdi. Buradan sizin avukatlik ofisinizin isim ve telefonunu bildirelim, isteyen danisip fikir alsin. Rakip firmalarin kim olduğunu bile bilmiyoruz, bu bireysel bir sikayettir. Benim başıma kisisel olarak geldi ve baskalarini da bu şekilde mağdur etmenizi istemedigimizden dolayı herkesi uyarı amaclidir. keşke daha önceden basina gelenler de bu şekilde bizi uyarsalardi. eğer bu sikayetlerin kalkmasini istiyorsaniz, almadigimiz servisin karşılığı olan Halkbankasi odememizi iade ediniz.

  • Stars Recruiting Temsilcisi25 Kasım 2017

    Firmamiza yonelik yapilmis olan bu suclama tamamen bir iftira ve karalamadir, bu tur durum hicbir zaman olmamistir. Rakip firmalardan birisinin ucuncu sahislari kullanarak organize ettigi bir harekettir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön