15 Ekim 2018
Yorum Yap
#11032322

Starpet Evapet Çalışanları Saygısız!

22 Ağustos günü Silifke evapet (starpet)den yakıt aldım. Ücreti ödemek için markete girdim. Kimse yoktu, bir badem kraker aldım yakıt ücretini ödemek için cebimde ki kartı çıkarmaya çalıştım bu esnada cebimdeki açılmamış p*t sigaramı çıkararak karta ulaştım.


Dışarıya seslendim markete bakmaları için. Bir bayan geldi, yakıt ücreti ödeyeceğimi söyledim, yakıt ücretinin dışarıdan ödendiğini söyledi. Ben de kraker ücreti ödemek istedim. Sigara ücreti dedi bayan, bende sigaranın bana ait olduğunu, cebimden çıkardığımı söyledim. Dışarı çıktım yakıt ücretini ödedim.


O esnada içeriden sonradan petrol sahibinin kızı olduğunu öğrendiğim bir bayan geldi. Sigarayı çaldığımı, söyledi. Ben neye uğradığımı şaşırmış şekilde şok oldum. Ben bayan sigara bana ait olduğunu söyleyip, petrol sorumlusu kişi ile görüşmek istiyorum dedim. İçeriden işletme sahibi olduğunu söyleyen bir bay geldi. Bu esnada, markete bakan işletme sahibinin eşi ve kızı bana hakaret ve iftira atmaya devam ediyorlardı. İşletme sahibi hiçbir şey sormadan üzerime yürüdü. Bu esnada, kızı bana hırsız diye iftira atarken, markete bakan annesi bana s* diye hakaret ediyordu.


Ben öğretmenim sizin dediğiniz şekilde bir iftirayı hak etmediğim anlatmaya çalıştım. Ama onlar hakaret etmeye devam ediyorlardı. O sırada polis geldi. Silifke emniyet amirliğine gidip ifade verdik, onlar benden bende onlardan davacı oldum. Böylesine basit, bir olaydan dolayı, hakarete uğramam, küfür edilmesi, üzerime yürünmesi benim onurumu kırdı. Evapet gibi gibi yeniden yapılanın bu firmanın müşteri memnuniyeti sıfır olduğunu gördüm. Evapet i kaç kere aramama rağmen müşteri hizmetleri telefona bakmadı. Mail attım cevap vermediler. Mahkeme sonucu haklı çıktım ve şimdi tazminat davası açacağım. Kısacası evapet, çalışanları saygısız ve terbiye yoksunu. Bir daha önünden bile geçmem herhalde.

Mehmet Mehmet 2.087 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet20 Ekim 2018

    Firma o kadar ilgisiz ki, onca şikayetime rağmen bir kere bile geri dönmediler. Evapet pişmanlıktır bir kez daha ispatladılar.

Ziyaretçi Yorumları