Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Starbucks Coffee ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Starbucks Coffee Şube Fiyat Farklılığı!

1.007
Elif
Elif 10 Temmuz 2022 22:44
Starbucks Coffee Şube Fiyat Farklılığı!

Şikayetim Starbucks Balıkesir Festiva AVM için. Ankara'da her zaman 34 liraya aldığım cool lime içeceğin aynısını aynı boyunu Festiva AVM'de 41 liraya aldım. Starbucks gibi kurumsal bir yerin farklı şehirlerde farklı şubelerde farklı fiyatlarla satış yapması gerçekten üzücü ve saçma bir olay. 7 lira oynuyor 2 şube arasında bu devirde para kolay kazanılan bir şey değil. Tercih edeceğim cafeyi değiştirmeyi düşünüyorum gözümden düştü...

Benzer Şikayetler

profile
182
12 Ocak

Starbucks Coffee Online Gift Card Ulaşmadı

Starbucks tan e Gift Card aldım, hediye kartın bilgileri aldığım kişiye ulaşmadı. 3 haftadır müşteri hizmetlerini arıyorum, inceleyelim diye not alıyorlar ama asla dönüş yok. Son aradığımda o zaman iptal edin kartı iade alayım diyorum iademiz yok deniyor. 25 aralıkta aldığım kartla 6 tane içecek ala...

profile
239
03 Aralık 2022

Starbucks Coffee Gibi Bir Yerde İstediğimiz İçeceği Temin Edemiyoruz

Yaklaşık 1 aydır Bakırköy incirlideki Altınbaş üniversitesinin yanındaki Starbucks ta java chip siparişi için gelip gidiyoruz. 1 aydır parçacık yok diyerek ürünün satısı yapılmıyor. Ne zaman gelsem çikolata yok. Parçacık yok deniyor. Yoksa siparişi verilir ve temin edilir 1 aydır ne bu.

profile
96
24 Ekim 2022

Starbucks Coffee DPÜ Ekstra Ücret

Kütahya kampüs Starbucks'tan berry hibiscus istedim. Buzsuz ekstra özlü buzsuz olması için ekstra ücret alındı. Gelen içecekte öze dair hiçbir şey yoktu. Sorduğumda da böyle olduğunu söylediler. Hayatımızda hiç içmedik sanki En kısa zamanda ilgilenilmesi lazım.

Starbucks Coffee DPÜ Ekstra Ücret
profile
5.194
30 Eylül 2022

Starbucks Coffee Doğum Günü İkram İçeceği

Starbucks uygulamasını aktif olarak kullanmama rağmen doğum günü ikram içeceğim tanımlanmadı ve doğum günümün üzerinden 3 gün geçti nedenini hiçbir şekilde bilmiyorum. En kısa zamanda uygulama üzerinden ikram içeceğimin tanımlanmasını talep ediyorum.

  • profile
1 Destekçi
profile
175
28 Eylül 2022

Starbucks Coffee İkram İçecek Ve Kazanılan Yıldız!

Doğum günüm için hediye edilen ikram içeceğim 1 ay dolduktan sonra geri alındı. Hediye olarak verilen içeceğin geri alınması çok itici gerçekten. İstediğim zaman içebilirim 1 ay neden zorunlu. Ayrıca yıldızları da geri alıyorsunuz. Tanınmış hakları geri almak sanırım sadece sizde var.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .