Star Artı FM Yalova Termal Otel Hediye Yanıltmacası

Pelin Pelin08 Ekim 17:26

Star Artı FM'de yapılan bir yarışma için belirttikleri hattı arayıp yarışmaya katıldım. Sorunun cevabını doğru bildiğim için Yalova termal Palace otelde 2 gece 3 gün konaklama hediye ettiklerini söylediler ve bilgilerimi aldılar. Hediye konaklamayı kullanmadan önce otele ücretsiz gezi düzenleyip bizi servisle Yalova'ya götüreceklerini ve hediyeyle ilgili evraklar imzalatacaklarını (! ) söylediler. 

Önce bu tekliflerini kabul edip rezervasyon oluşturdum nasıl olsa istemediğim bir evrakı imzalamam diyerek (ve fikrimi değiştirebileceğimi belirterek, başta gayet olumlu karşıladılar) sonra kişisel sebeplerden ötürü katılamayacağımı belirtmek için aradım. Beni bağlayan hiçbir koşul olmamasına rağmen telefonun ucundaki şahıs ısrarla neden iptal ettiğimi sordu ve "size bunu iptal edemeyeceğiniz söylenmedi herhalde" cevabıyla karşılaştım. 

Bu  şahsın üslubu bir anda değişti ve beni kolumdan tutup götürebileceklerini sandıkları bir dünyada yaşadıklarını belli ettiler. Üstelik "o gün için yapılacak yeme içme masrafınız ödendi" diyerek hediye ettikleri saçmalığın gezisini bir de ücret beklentisiyle yaptıklarını da belirttiler. 

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular