30 Nisan 2013 #1770692

Ssc Turizm Organizasyon Sıfır!

08. 04 SSC Tur Göztepe/İstanbul 9 kişi adına 27-28 Nisan Eskişehir turu satın aldım.** tur sorumlusu ile hareket ettik. Eskişehir'e gelindiğinde gerekli gezi yapılıp, kalacağımız söylenen Atışkan Otel'e gideceğimize, Butik Tekinoğlu adında Eskişehir'in en kötü semtinde*** tarafından getirildik.


Gruba Atışkan Otel dendiğinden, herkes duruma itiraz etti. Tur sorumlusu burada kalınacak dedi. Polis çağırdık, otelin daha önce basıldığını polisler belirtti. Eskişehir Sorumlusu ***Bey geldi ve Rin Otel'e yerleştik. Dönüş yolunda ise otobüs bozuldu. 3 saat yolda tur otobüs bulamadığından bekledik. İstanbul'a 8 saatte döndük.

Tülin 673 Okunma

Cevaplar

  • Ssc Turizm Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Şirketimizden kaynaklanmayan nedenler karşısında misafirlerimizin kalacağı otel değiştirilmiş ve tüketicinin de dile getirdiği üzere Zin Otel’de konaklama yapılması sağlanmıştır. Söz konusu otel, misafirlerimizin tur satın almada seçmiş olduğu otelden çok daha lüks ve konforlu olup, misafirlerimizin en üst seviyede memnuniyeti sağlanmaya çalışılmıştır. Yine aynı şekilde aracın arızalanması şirketimizin kontrolünde olabilecek bir durum olmayıp, teknik bir problemdir. Olayın vuku bulması ile derhal yedek araç temin edilmiş, aynı zamanda tamirci ile de sorun çözülmeye çalışılmıştır. Turlarımızda kullanılan her aracın bakım ve onarımı tur öncesinde yapılıyor olmasına karşın önüne geçilemeyen teknik aksaklıklardan dolayı misafirlerimizden özür dilemeyi bir borç biliriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön