05 Eylül 2013 #1994400

Ssc Turizm 'in Ulaşımı Sorun!

Ssc Turizm firmasından almış olduğumuz (Crystal Otel Bodrum) otel+ulaşımın ulaşım olan kısmını tercih ettiğim için pişmanım . 25. 08. 2013 tarihinde saat 23:00'da kalkacak otobüsü , saat: 01:00 'da kalktı. Ayrıca otele girişimizde 26. 08. 2013 tarihinde saat: 14:45 de gerçekleşmiştir. Otobüs Bodrum'a geldiğinde ne şoförler , ne de Ssc Turizm firmasının sözde rehberi oteli bilmiyorlar. Sözde firmanın ilgili kişileri de ne olacak şimdi oteli bulurlar gibi, rahat davranışlar sergiliyorlar.

Cenk 762 Okunma

Cevaplar

  • Cenk05 Eylül 2013

    Konuyu biraz daha açalım.Meğer Ssc Turizm firması kendi yolcusu dışında bir de Turon9 denilen firmanında yolcularını taşımaktaymış.Bodrum'a varmak üzere geri bile dönüş yapıp bu Turon9 yolcularını bıraktık.Tam 1 saat kaybettik.Daha sonra Bodrumdaki otellere Turon9 rehberi Serkan isimli bir zat ve iki arkadaşı bizleri otele dağıtacakmış.Rehber ne yapsın da iyi.Önce Turon9 yolcularını otellere bıraktırdı.Sonra kendi indi bizim varacağımız oteli de sürücüye yolu tarif etti.Fakat boş boş bodrumda geziniyoruz. SSc Tur yetkilileri biz oteli kendi navigasyon sistemimizle bulduk.Bunları biliyormusunuz. Hala da yukarıda yok otele giriş saat 14:00 yok yok aracın geç kalkması olumlu karşılanmış.Sizlere yazıklar olsun hala su üstüne çıkmaya çalışıyorsunuz.

  • Ssc Turizm Temsilcisi05 Eylül 2013

    “Öncelikle şikayete konu olan otobüsün saat 23:00 yerine 01:00 kalkacağı bilgisi saat 14:00 da misafirler tek tek aranarak bilgilendirilmesi yapılmıştır(misafirlerimizin erken gelip toplanma yerinde beklememeleri sağlanmıştır.) Ayrıca misafirlerin tamamı gelmesi sonucunda otobüsümüz 00:30 hareket etmiştir. Otobüsün geç kalkış sebebi de misafirlere söylenmiş ve olumlu karşılanmıştır. Otel girişleri normalde 14:00 olmasına rağmen bu aksaklıklar yüzünden yarım saatlik bir rötarla otele bırakılmışlardır. Ulaşım süresince hizmetimizle ilgili hiçbir sıkıntı yaşamayan misafirlerimizin aracımızın geç kalkmasına sebebiyet veren olayı mantıklı karşılamıştır. Yarım saatlik gecikmeden dolayı misafirimizden tekrar özür dileriz.”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön