Ssc Turizm Ssc Tur Ayvalık- Bozcaada Turu Otel!

Belgin Y. |

Hafta sonu katıldığımız Ayvalık- Bozcaada Turu biraz hayal kırıklığı yaşattı. Öncelikle daha konforlu bir araç kullanılmalıydı, hem küçüktü hem de konforsuzdu. Tur ve tur rehberimiz H***** Bey gayet iyiydi ta ki otele gidene kadar. Sarımsaklı'da yurttan bozma bir binaya otel diye yerleştirildik. Kahvaltı ve yemek dahil olan konaklamada makarna vardı. Zaten hijyen sorunu olan bir yer olduğu için yemek ve kahvaltıyı dışarıda yapmak zorunda kaldık. Bu arada turu satmadan önce otel konusunda farklı bilgi verilmiştir ve tamamıyla rezalet olan Ürgenç Otel'de konaklanmıştır. Güzel geçen bir turda orada konaklamak zorunda kalmamız hepimizin moralini bozdu ve şevkimizi kırdı.

Etiketler :

Gezi Mekanları Rezervasyon İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  09:09

  Değerli Misafirimiz,

  \"Maksimum Misafir Memnuniyeti\" odaklı misafir ilişkileri politikamız gereği siz değerli misafirlerimize güven, yüksek kalite, uygun fiyat ve daima yenilik anlayışını sunarken, öneri ve paylaşımlarınıza değer veriyoruz.

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili olarak gerekli incelemeler yapılmıştır. Tarafınızla telefon aracılığı ile iletişime geçilmek istenmiş fakat ulaşılamadığı için mail yoluyla bilgi verilmiştir. Sizden geri dönüş beklenmektedir.

  Bizlere her konuda ki görüşlerinizi,

  musteriiliskileri@ssc.com.tr adresinden ve iletişim
  numaralarımızdan iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  SSC Turizm olarak, görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olduğunu
  belirtir, ilginize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  SSC Tur Misafir İlişkileri