26 Ağustos 2013

Ssc Turizm Sayfasında Yanlış Bilgiler Var!

Serge Beach otelden tur şirketi aracılıyla 18 ağustos 2013 de rezervasyon yaptırdım. Ultra her şey konsepti ile. Yerli yabancı içkiler ücretsiz, Alacarta restaurant 1 sefere mahsus ücretsiz. Ama otele gittiğimizde otelde ultra her şey dahil bir konsept olmadığını , o konseptin geçen sene olduğunu Ssc Tur'un herhalde siteyi güncellemeyi unutmuş olduklarını söylediler ve bizim şikayetimiz üzerine sayfayı değiştirdiler.

Ultra her şey dahil otelde tatile gidiyorsunuz ve içtiğiniz kahve bile ekstra ya dahil, düşünün artık. Ssc Tur Ankara şubesinde m** bey diye bir arkadaş var ,onu aradın hemen dönüş yapacaktı ama, arayan soran yok. Bırakın aramayı numaramı gördükleri içim açmadılar bile.

Rüstem 701 Okunma

Cevaplar

 • Rüstem 05 Eylül 2013

  Ssc tur mi,safirimizle görüşülmüş diye yazmış ama firmadan beni arayan kimse olmadı ne konu hakkında bil verildi ne de yapılan yanlış için özür dilendi

 • Ssc Turizm Temsilcisi05 Eylül 2013

  “Sistemsel hatalardan dolayı çok kısa bir süre sistem güncellenmediği için bu şekilde bir sıkıntı yaşanmıştır, konuyla ilgili misafirimizle görüşülmüş ve sıkıntının nereden kaynaklandığı kendisine bildirilmiştir.”

 • Rüstem 29 Ağustos 2013

  ssc turda hizmet oteli satana kadar gerisi yok

 • Rüstem 29 Ağustos 2013

  şikayetimle ile ilğili firma bana dönüş yapmadı henüz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön