Ssc Turizm Konsolosluğa Geç Başvurduğu İçin Vize Alamadım.

Betül K. |

11-14.09.2014 tarihleri arasında düzenlenen Balkan Turu için kayıt yaptırdım. Gerekli belgeleri 1 ay öncesinden şirkete kargoladım. 8 Eylül pazartesi günü bordromun eksik olduğunu söylediler. Hemen bordromu maille yolladım. 10 Eylül Çarşamba günü öğleden sonra Yunanistan konsolosluğu beni görüşmeye çağırdı.

İstanbul dışında olduğumu, hemen yola çıksam bile mesai bitimine yetişemeyeceğimi, vizenin ertesi güne lazım olduğunu söyledim. Konsolosluk görüşmeye gidemediğim için vizemi vermedi. Ssc Turizm 11 Eylül perşembe günü çıkılacak tur için 8 Eylül pazartesi günü vize başvurusu yapmış. Şirketle görüştüğümde vize ücretini iade edemeyeceklerini söylediler. Şirketin hatası yüzünden mağdur edildim.

Etiketler :

Acenta Personel Davranışı Vize ve Bürokratik İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:22

  Değerli Misafirimiz,

  \"Maksimum Misafir Memnuniyeti\" odaklı müşteri ilişkileri politikamız gereği siz değerli misafirlerimize güven, yüksek kalite, uygun fiyat ve daima
  yenilik anlayışını sunarken, öneri ve paylaşımlarınıza değer veriyoruz.


  İlginize ve anlayışınıza teşekkür ederiz.Sizinle iletişime geçilmiş ve gerekli açıklamalar tarafınıza yapılmıştır. Konsoloslukların özel birimler olduğunu ve dışarıdan müdahaleye açık olmadığını belirtmek isteriz. Sizinle aynı zamanda evrakları konsolosluk tarafından teslim alınan misafirlerimizin vizesi çıkmış ve tura katılmışlardır. Sizin görüşmeye çağrılmış olmanız ve maalesef ki gidememeniz, vizenizin çıkamamasına neden olmuştur.

  Vizenizin çıkamamasından dolayı sizi misafir edemediğimiz için çok üzgünüz. Dilediğiniz zaman sizi misafir etmekten memnuniyet duyacağımızda ayrıca belirtmek isteriz.

  Bizlere her konuda ki görüşlerinizi,

  musteriiliskileri@ssc.com.tr adresinden ve iletişim
  numaralarımızdan iletebilirsiniz.

  SSC Tur olarak, görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olduğunu
  belirtir, ilgi ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  SSC Tur Misafir İlişkileri

 • Betül K.
  21 Eylül
  11:17

  Firma mağduriyetimin giderilmesi konusunda hiç bir şekilde ilgilenmediği gibi şikayetime cevap dahi alamadım.