Ssc Turizm Kelime Oyunu İle Tüketici Zor Durumda Bırakılıyor!

Çetin D. |

Ssc Turizm'den Antalya Sueno otele 7 günlük bir tatil satın aldım alakartın ücretsiz olduğu söyleniyordu. Otele geldiğimizde 2 alakartın dışında hepsinin ücretli olduğu söylendi. Sözleşmeye baktığım da ise güncellenmediğini 2014 yılına ait bilgileri gördüm. Firmayı aradım durumu bildirdim yarım saat sonra aradılar ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Nasıl olsa ödemeyi aldılar. Şu anda oteldeyiz ve tatilimiz mahvoldu kandırılmak zorumuza gitti. Döndüğümde elimdeki tüm evraklarla ilgili makamlara gerekli şikayetlerimi hemen yapacağım Bir daha bu turun adını bile duymak istemiyoruz.

Etiketler :

Acenta Bilgilendirme Acenta Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  08:35

  Değerli Misafirimiz,

  \"Maksimum Misafir Memnuniyeti\" odaklı misafir ilişkileri politikamız gereği siz değerli misafirlerimize güven, yüksek kalite, uygun fiyat ve daima yenilik anlayışını sunarken, öneri ve paylaşımlarınıza değer veriyoruz.

  İlginiz için teşekkür ederiz. Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili, gerekli incelemeler yapılmıştır. Söz konusu otelde, Ala Carta Restoranlar ücretli olmaktadır. Size verilen bilgiler içerisinde, Ala Carta restoranların ücretsiz olduğuna dair kesin bir bilgiye ulaşılamamıştır. Sizin konaklama yapmış olduğunuz otelde iki adet Ala Carta restoran ücretsiz olarak misafirlerin hizmetine sunulmuştur. Mevcut sözleşmenizde, değişiklik gösteren nokta ,yaz konserleri tarih bilgileridir. Otelin Misafir İlişkileri birimi de tarafınıza yönlendirilmiştir. Memnuniyetiniz amaçlı tarafınıza SSC Tur tarafından aksiyon sunulmuştur.

  Dilediğiniz zaman sizlere hizmet vermek ve misafir etmek bizleri memnun edecektir.

  Bizlere her konuda ki görüşlerinizi,

  musteriiliskileri@ssc.com.tr adresinden ve iletişim
  numaralarımızdan iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  SSC Turizm olarak, görüş ve önerilerinizin bizler için çok değerli olduğunu
  belirtir, anlayışınıza teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  SSC Tur Misafir İlişkileri

 • Çetin D.
  07 Haziran
  15:27

  Sueno otelin müşteri hizmetleri hande hanım beni aradı ve bir alakartı bize ücretsiz verdi kendilrine teşekkür ederim. Ancak ssc tur da olan hakkımı sonuna kadar arayacağım