SsangYong Yağını Serviste Değiştirmedim Diye Garanti Dışı Bırakıldım!

Günortaç S. |

Gerekli bütün ağır bakımları serviste yaptırdım son iki yağ ve filtre bakımını bulunduğum ilde servis bulunmadığından orjinal filtreleri internetten getirtip yağıda castrol edge kullanarak değişimi sağladım. Ya her ilde servis açacaksın yada yağını dışarıda değiştirmeme izin vereceksin periyodik bakımları arasında motor kayışı değişimide vardı ve 50000 de yetkili serviste değişti kayış değiştikten 3 gün sonra gıcırtı başladı kavga dövüş mobil servisi getirttim ve gergi bilyasını garantiden değiştirdiler ama 1-2 ay sonra gıcırtı gene başladı şuan Adana'dayım servise gittim garantiden değiştiremeyeceklerini söylediler fatura 400 kusur lira.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  11:32

  Sayın Yetkili,

  Müşterimiz Sn. Günortaç S. ile görüşüldü.
  Kendisi konu hakkında bilgilendirildi yapıldı ve aracına gerekli destek sağlandı.
  SsangYong Şahsuvaroğlu
  0216 493 19 19

 • Günortaç S.
  13 Ağustos
  09:38

  Sonuna kadar para koparmaya çalışıyorlar. Serviste bildirmiş olduğum arızaların yarısı yapılmamış. Serviste yaptırdığım bakımlar faturaları bende ama sistemde gözükmüyor. Korkarım ki değiştirdiğimi zannettiğim ve 9500 lira ödediğim parçalar değişmemiş yada çıkma parçalar kullanılmış. Aldığım günden beri devam eden arızalar tam gaz devam ediyor burda yazdığı gibi tavsiyeye uyulmuş ve tekrar servise götürlmüş ancak aynı bahanelerle garanti dışı kaldınız denilmeye devam ediliyor. Aracın en iyi özelliği korna kullanmadan yayaların sağa sola kaçışmasını sağlayacak özel kayış sesidir. Bulunduğunuz ilde servisi yoksa almayın benim gibi yanarsınız servise götürseniz de sisteme girmez çıkma parça kullanılır beyaz olan arabanıza kahverengi boya sürer getir bi daha boyayalım ne var bunda der geçerler.

 • 03 Haziran
  15:33

  Sayın Yetkili,

  Müşterimiz Sn. Günortaç S. ile görüşüldü.
  Satış Sonrası Hizmetler Yetkililerimiz konuya müdahil olmuş ve aynı tarihte müşterimizin arızası giderilmiş ve yapılan işlem ile ilgili kendisinden bedel alınmamıştır.Müşterimize herhangi bir problem oluşması durumunda en yakın yetkili servisimize giriş yapması tavsiye edilmiştir.
  SsangYong Şahsuvaroğlu
  0216 493 19 19