SsangYong Sıfır Araç Diye Yanılttı.

Cengizhan S. |

Temmuz 2012'de ben ve 2 arkadaşım SsanYong Bursa bayisine gittik. Vitrinde gördüğüm Korando sports aracı beğendim test vs sürüşü yaptım. Hoşuma gitti ve aldım. Aradan 2 sene geçti aracımı başka bir şahısa takas yoluyla sattım. Aracımı alan kişi balataları değiştirmek için servise gittiğinde sana sıfır araç verelim. Bu aracı bize ver demişler.

Araca 36 bin tl fiyat vermişler. Araç sahibi neden düşük fiyat deyince araçta boya var sebebi bu demişler. Aracı sattığım arkadaş beni aradı. Dedi sen ilk sahibisin nasıl olur bana aracı boyalı satarsın deyince başımdan aşağı kaynar sular döküldü. Olamaz böyle birşey ben sıfır aldım ve ne kaza yaptım ne boya yaptırdım.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ekim
  17:56

  Sayın Yetkili,

  Müşterimiz Cengizhan S. görüşüldü. Amacı %100 müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamızın her geçen gün hizmet kalitesini artırmakta olduğunu ve müşterimizin bu şikayeti doğrultusunda gerekli incelemelerin yapılacağı bilgisi kendisine verildi.

  SsangYong Şahsuvaroğlu

 • Cengizhan S.
  24 Ekim
  14:54

  kimse yoğurdum ekşi demiyor atı alan üsküdarı geçmiş kul hakkı diye birşey varmı yokmu umurlarında değil. kabul etmiyor sanyong aracın boyalı olduğunu. tahminimde yanılmadım mevlaya havale ediyorum.

 • Cengizhan S.
  24 Ekim
  14:50

  sanyong dan beni aradılar. ama boş konuşmaktan başka bi şe olmadı sorunumu çözmediler. kısacası aracın boyalı olduğunu kabul etmediler. zaten kimse yoğurdum ekşi demez bi kez daha gördüm ata sözünün doğruluğunu atı alan üsküdarı geçmiş be kardeşim.kimin umrunda kul hakkı?