SsangYong Aracımın Arızası Garanti Kapsamında Giderilmedi

Ramazan A. |

2012 Model Korando Sporst E-Xdmi 2.0 araç aldım. 2013 yılı ağustos ayında araç Turbo kesti aracı Ankara'da gençler Gruop yetkili servisine çekiciyle ulaştırdım. Yapılan incelemeler sonucunda aracın turbosunun ve şanzıman keçesinin yağ ve filtre bakımının benim tarafımdan karşılanması halinde diğer parçaların garantiden değişeceğini söylediler. Ben de kabul ettim.

Gerekli parçaları taktılar daha sonra gençler Gruop servisi aracımın enjektörlerinin de arızalı olduğunu bu arızanın benim tarafımdan ödenmesini iletti. Bende Şahsuvaroğlundan yetkililerle görüşme yaptım. Ancak bu arızanın garantiden yapılamayağını söylediler. Keşke bu aracı hiç almasaydım çok pişmanım Şahsuvaroğlu'ndan şikayetçiyim.

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan A.
  24 Mart
  11:52

  Şubat ayının başında şikayetimi değerlendirip geri dönüş yapılacağını söylediler hala bir gelişme yok lütfen konuyla ilgilenirseniz sevinirim.

 • 04 Şubat
  15:09

  Müşterimiz ile görüşüldü. Müşterimizin bu şikayeti doğrultusunda gerekli incelemelerin yapılacağı ve mağduriyetinin var ise derhal giderileceği bilgisi kendisine verildi.

  SsangYong Şahsuvaroğlu
  Satış Sonrası Hizmetler

  0216 493 19 19