22 Aralık 2014

SsangYong Araç Takas Problemi.

Takas için aracımı getirip bayii tarafınca ekspertiz yapıldı ve nihai fiyat olarak 44.000 TL verildi, diğer araç içinde 49.000 TL'ye anlaşıldı. Deviri yapacağım gün ekpsertiz de belirtilmiş ve buna göre fiyatlanmış aracın fiyat bir anda değiştirilmiştir.

Müşteri olarak ekspertize farklı bir araç getirip şuanda farklı bir araç getirmiyorum, yapılan ekspertiz sonrasında ilgili noktalar ekspertizde belirtildiği halde verilen nihai fiyat anlamsızca bugün
değiştirilmektedir.

Şahsuvaroğlu gibi Kurumsal olduğunu düşündüğüm bir firmanın böylesine galeri tarzı çalışmasına aklım ermiyor. Müşteri olarak mağduriyetimin giderilmesi konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Ahmet 16.246 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 01 Nisan 2015

    Mağduriyetim giderilmiştir. Teşekkür ederim.

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı26 Aralık 2014

    Konuyla ilgili gerekli görüşmeler yapılarak. Anlaşmaya sadık kalınarak sorun çözümlenmiştir. Bölge müdürü başta olmak üzere Ankara ve Adana yetkililerine nihayette sorunu sonuçlandırdıkları için teşekkür ederim.

  • SsangYong Temsilcisi26 Aralık 2014

    Sayın Yetkili, Müşterimiz Ahmet Utku Ş. ile görüşüldü. Amacı %100 müşteri memnuniyetini sağlamak olan firmamızın her geçen gün hizmet kalitesini artırmakta olduğunu ve müşterimizin bu şikayeti doğrultusunda gerekli incelemelerin yapılacağı bilgisi kendisine verildi. Akabinde gerekli inceleme yapılarak konu sonuçlandırıldı ve müşterimizin memnuniyeti sağlandı. SsangYong Şahsuvaroğlu

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön