Deprem destek listelerine hızlı erişin!
S.S. Mogan Birlik Konut Yapı Kooperatifi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

S.s. Mogan Birlik Konut Yapı Kooperatifi Tarafından Yanıltıldım!

3.660
Özgür
Özgür 27 Kasım 2022 13:34

Ankara s. S güzel Mogan yapı kooperatifinden 18.07.2022 tarihinde noter satışı ile e blok 12 numaralı daireyi aldım, ben daireyi aldıktan 2 ay sonra bana satılan aynı dairenin benden önce 2 kişiye daha satıldığının öğrendim ve benim haricimde diğer satılan kişilerle irtibata geçtim bu kooperatif aynı daireleri 3 kişiye hatta 5 kişiye bile belli aralıklarla satıyor. Kooperatif üyeliğinden çıkmak isteyenlere parasını verelim deniliyor. Ödeme günü geldiğinde söz verdikleri tarihlerde ödeme yapılmıyor. İnsanlar oyalanıyor bu kooperatifte mağdur 70-80 insan var ve satışlar hala devam ediyor. Daireyi alırken ödeme yaptığım 150.000 TL'nin ivedi bir şekilde tarafıma ödenmesini ve üyelikten çıkmayı istiyorum, aksi halde savcılığa belgeler ile suç duyurusunda bulunacağım. Bildirmek isterim. 0507**91 **.

  • profile
1 Destekçi
  4 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
3.814
26 Kasım 2022

S.S. Mogan Birlik Konut Yapı Kooperatifi S. S Güzel Mogan Kooperatifi

Ankara s. S Güzel Mogan yapı kooperatifinden 18.07.2022 tarihinde noter satışı ile e blok 12 numaralı daireyi aldım, ben daireyi aldıktan 2 ay sonra bana satılan aynı dairenin benden önce 2 kişiye daha satıldığının öğrendim ve benim haricimde diğer satılan kişilerle irtibata geçtim bu kooperatif ayn...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

4 Yorum

İbrahim
İbrahim
 

Merhaba bu kooperatif ile ilgili büroma yapılan şikayet ile ilgileniyorum. Uygun olursanız görüşmek isterim.

Ali
Ali
 

Merhaba ibrahim bey, size nasıl ulaşabilirim.

Betül
Betül
 

Merhabalar bende yanılanlar arasındayım savcılığa şikayet dilekçesi verenlere ulaşıp bende dilekçe vermek istiyorum. Nasıl irtibat kurabiliriz? Telefon numaranızı verebilir misiniz?

Ali
Ali
 

Bende aynı durumdayım, lütfen benimlede paylaşın bilgileri