28 Mart 2014

SRC Yapı Kırılan Cam

Yaklaşık 15 gün önce duşakabinimizin camı kırılmıştır. Bununla ilgili yetkili firma arandı ve durum aktarıldı. Bizim hatamız olduğu söylendi ve ücreti neyse ödeyeceğimizi söyledik ve siparişini verdik. Her aradığımızda 2 gün içinde gelip takılacağını söylediler ancak hala bir şey gelmiş ve takılmış değil. Yetkili Armağan hanım ile 444 12 04 no'lu telefonda görüşme yapıldı.


2 haftadır doğru düzgün duş alamıyoruz ailecek. Gerekenin yapılmasını biran önce yapılmasını rica ediyorum. Bu kadar kötü hizmet veren bir firma olamaz. Ya sürekli yalan söylüyorlar ya da gerçekten işlerini yapmayı bilmiyorlar.

Mustafa 1.425 Okunma

Cevaplar

  • SRC Yapı Temsilcisi03 Nisan 2014

    müşterimizin cam siparişi bugün itibari ile yetkili servisimize teslim edilmiştir. cam teslimatının gecikme nedeni kargo ile gönderim yapamadığımız için nakliye firması aracılığı ile teslimat sağlanmaktadır. müşterimiz bugün servisimiz tarafından aranmış ve bugün için randevu verilmiş ancak müşterimiz müsait olmadığı için randevu 05.04.2014 cumartesi tarihine verilmiştir. cumartesi günü müşterimize hizmet verilerek cam değişimi sağlanacaktır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön