24 Haziran 2016

SRC Yapı Eksik Parça

Tekzen den üretici firmanın SRC Yapı olduğu kompakt sistem duş aldım. İçinde aydınlatma, radyo, ayak masajı, ozon vs. Bir çok özelliği bulunan bir üründü. Kurulumu kendim yaptırtmak istediğim için Tekzen den servis için anlaşmadım. Kuruluma başlandığında ayak masajı bağlantısı ve hortumu, duş kapağı menteşeleri ve bağlantı hortumlarının eksik olduğu ortaya çıktı Tekzen ürünü sattıktan sonra gerisi ile ilgilenmedi. Bu üretici firmadan parçaları tedarik etmeye çalıştık 17-18 gündür de uğraşıyoruz. Resmen dalga geçiyorlar. Türkiye'nin neresinde olursanız olun bir ürünün kargo ya verilmesi ve kişiye ulaşması ne kadar zaman alabilir. Hem eksik ürün gönderiyorlar hem de parçaları göndermek istemiyorlar. Bugün kargonuzu 12.30 alabilirsiniz diye arayarak da yalan söylüyorlar çünkü kendi haberleri de olduğu üzere kargo henüz yoldaymış. Disiplinsiz ve iş etiği olmayan bir kuruma denk gelmişiz.

Zeki 2.849 Okunma

Cevaplar

  • Zeki27 Haziran 2016

    Pardon ama bu doğrulama süreci neye göre gerçekleşiyor çok merak ediyorum çünkü o süreç beni mağdur etti o yüzden süre size çook kısa gelmiş olabilir. Aynen de yazdığınız gibi cevaplarınız hep en kısa sürede gelecek şeklindeydi. Ayrıca kargo sonunda geldi eksik olmayın gene eksik parça var ayak masajı bağlantıları ve iç kısımdaki bağlantı hortumları yok. Size eksikleri küvetin görseli üstünden işaretleyerek gönderdik. Ben hakikaten çok merak ediyorum nasıl bir doğrulama süreci bu? Kime sordunuz, evimize gelip gerçekten eksik var mı yoksa başka işleri için kullanmak üzere mi istiyorlar bunu nasıl araştırdınız.

  • SRC Yapı Temsilcisi24 Haziran 2016

    Müşteri şikayeti ile ilgili, Bahsedildiği gibi 17-18 gün gibi bir süre yoktur. Firmamıza talebi ulaştırdıktan sonra her firmanın bir prosedürü olduğu gibi firmamızda da talep tarafımıza ulaştıktan sonra belli aşamalardan ve kontrollerden geçtiğinden, talep doğrulandıktan sonra parça hazırlanıp gönderilmektedir. Müşterimize de bu prosedür uygulanarak parçası hazırlatılıp kargoya teslim edilmiştir. En kısa süre de tarafına teslim edilecektir.

  • SRC Yapı Temsilcisi24 Haziran 2016

    Müşterimizin şikayeti, Müşteri Hizmetleri biriminin müşteri takip platformuna kaydı yapılmıştır. Müşterimize en kısa süre de dönüş yapılacaktır

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön