06 Kasım 2015

SRC Yap Duşakabin Camının Üzerimize Patlaması ve Ölüm Tehlikesi Atlatmamız

Koçtaş' tan mayıs ayında aldığımız duşa kabini yeni evlendiğimizden dolayı eylül ayında kullanmaya başladık. Duşa girdiğimde duşa kabının camını açar açmaz üzerime patladı ve vücudumda kesikleri oluştu. Hiçbir darbeye maruz kalmadan cam kırıkları kendiliğinden paramparça olmuş halde üzerime döküldü. Sadece duşa girmek için duşa kabının camını açtım ve SRC duşakabin servis yetkililerine bunu bildirdim ve benden ücret talep ettiler.


SRC Yapı'yı aradım, camı ücretsiz takmalarını ve nedeninin araştırılması gerektiğini söyledim ama ilgilenmediler. Sizden mağdur bir tüketici olarak konuyla ilginizi rica ediyorum.

Orhan 1.440 Okunma

Cevaplar

  • SRC Yapı Temsilcisi21 Kasım 2015

    Müşterimizin şikayetinde kullandığı tabirlere istinaden aşağıdaki açıklma yapılmıştır. Müşterimizin dile getirdiği gibi, Firmamız ürünlerinde kullanılan tüm cam aksamlar yasa ve güvenlik nedeni ile TEMPER işleminde geçirilerek TSE standartlarında olmak zorundadır.Bu işlem sayesinde ürünlerimizin cam aksamlarında meydana gelen tüm darbe veya farklı nedenler ile kırılması halinde 5 cm kareye 60 parça olacak şekilde TEMPER işlemleri Kalite kontrolden geçer. Müşterimizin evinde yaşanan ve camın küçük parçalara ayrılmasının nedeni bu işlemdir. Ayrıca bu parçaların küçük olması nedeni ile İnsan sağlığına zarar vermemesi amaçlanır. Müşterinin dile getirdiği gibi hiçbir cam aksamında TEMPERSİZ cam kullanılmadığından değil Ölüm tehlikesi yaralanma dahi yaşanma şansı bulunmamaktadır.. Müşterimizin talep etmesi halinde yedek parçalar , yedek parça fiyat listesi üzerinden ücretli olarak kendisine en kısa sürede temin edilmesi sağlanacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön