02 Şubat 2016

SRC Yapı Koçtaş Tarafından Satılan Hydrocabin Elit 819 D Camları Patladı!

11/10/2015 de satın aldığımız Elit 819d modelinin cami 15/12/2015 'de bir darbe olmadığı halde patladı. Arada 2m olmasına rağmen özellikle annemin yüzünde kesikler oluştu. Bu durum üzerine srç yapıyı aradım ve şans eseri ismi s*** ve onun amiri olan g*** beye ulaştık.

Cam patlaması garanti kapsamı dışında denildi, tamam dedik 95 TL daha yeni cam ve teker için yolladık. Tam 1.5 ay kargo gelmeyince paramı geri iade istedim. Ürünü geri yollamadan para vermeyiz dediler.

Kargo firmasından ürünü zar zor buldum. Kendilerine benzeyen kargo firmasına ürünü iade edin dedim eve bırakmışlar. Gelen cam da yanlış. Patlama sonrasında rapor aldık ve dava açacağım.

Emre 1.069 Okunma

Cevaplar

  • SRC Yapı Temsilcisi08 Şubat 2016

    Müşterimize gerekli olan parça tedarik edilmiş ve gönderimi sağlanmıştır. En kısa sürede servislik hizmeti verilecektir.

  • SRC Yapı Temsilcisi02 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti gerekli birimlere aktarılmış ve müşterimizle görüşülmüştür. Ürün modelinde yanlışlık olduğu tespit edilmiş olup, yeni camı yetkili servis aracılığıyla en kısa sürede müşterimize ulaştırılacaktır.

  • SRC Yapı Temsilcisi02 Şubat 2016

    Müşterimizin şikayeti, Müşteri Hizmetleri biriminin müşteri takip platformuna kaydı yapılmıştır. Müşterimize en kısa süre dönüş yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön