SRC Yapı Kırılan Cam

Mustafa Onur Ş. |

Yaklaşık 15 gün önce duşakabinimizin camı kırılmıştır. Bununla ilgili yetkili firma arandı ve durum aktarıldı. Bizim hatamız olduğu söylendi ve ücreti neyse ödeyeceğimizi söyledik ve siparişini verdik. Her aradığımızda 2 gün içinde gelip takılacağını söylediler ancak hala bir şey gelmiş ve takılmış değil. Yetkili Armağan hanım ile 444 12 04 no'lu telefonda görüşme yapıldı.

2 haftadır doğru düzgün duş alamıyoruz ailecek. Gerekenin yapılmasını biran önce yapılmasını rica ediyorum. Bu kadar kötü hizmet veren bir firma olamaz. Ya sürekli yalan söylüyorlar ya da gerçekten işlerini yapmayı bilmiyorlar.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 03 Nisan
    12:17

    müşterimizin cam siparişi bugün itibari ile yetkili servisimize teslim edilmiştir. cam teslimatının gecikme nedeni kargo ile gönderim yapamadığımız için nakliye firması aracılığı ile teslimat sağlanmaktadır. müşterimiz bugün servisimiz tarafından aranmış ve bugün için randevu verilmiş ancak müşterimiz müsait olmadığı için randevu 05.04.2014 cumartesi tarihine verilmiştir. cumartesi günü müşterimize hizmet verilerek cam değişimi sağlanacaktır