SRC Yapı Hydrocabin Duşakabin Bataryası Koptu, Garantiye Girmiyormuş!

Ahmet K. |

Kızım evde iken banyodan ses gelmesi üzerine gittiğine Tekzen'den aldığımız Hydrocabin marka duşakabin üzerinde bulunan açma kapama bataryasının kopmuş olduğunu ve kapakların kapalı olması sayesinde evin su basmadan kurtulmuş olduğunu görür ve Tekzen'e gidip olayı anlattığında bataryanın tek satılmadığını ve set satıldığını 500 TL olduğunu söylerler!

Ben bataryayı söküp Hydrocabin üretici firma SRC Yapı'yı aradığımda; kopan kovanın garantisi olmadığını ücretli gönderileceğini ancak uymayabileceğini sadece bataryayı bütün göndereceklerini 90 TL ödemeden sonra olacağını yazdılar. Ürünleri son derece kalitesiz ve rutubet ortamda kendiliğinden çürüyor. Hydrocabin marka duşakabin alırsanız evi boş bırakmayın.

Etiketler :

İşlevsel Problemler Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • 11 Mart
    14:01

    Müşterimizin batarya ücreti firmamızda 90 liradır.Bu bilgiyi tüketicimize TEKZEN mağazası vermiştir. Ürün kalitesi ile ilgili müşterimizin bahsettiği batarya direk su ile temas etmektedir. Ürünlerimiz rutubetten etkilenmesi söz konusu değildir.

  • 11 Mart
    09:31

    Müşterimizin şikayeti, Müşteri Hizmetleri biriminin müşteri takip platformuna kaydı yapılmıştır. Müşterimize en kısa süre dönüş yapılacaktır.