10 Mart 2016

SRC Yapı Hydrocabin Duşakabin Bataryası Koptu, Garantiye Girmiyormuş!

Kızım evde iken banyodan ses gelmesi üzerine gittiğine Tekzen'den aldığımız Hydrocabin marka duşakabin üzerinde bulunan açma kapama bataryasının kopmuş olduğunu ve kapakların kapalı olması sayesinde evin su basmadan kurtulmuş olduğunu görür ve Tekzen'e gidip olayı anlattığında bataryanın tek satılmadığını ve set satıldığını 500 TL olduğunu söylerler!

Ben bataryayı söküp Hydrocabin üretici firma SRC Yapı'yı aradığımda; kopan kovanın garantisi olmadığını ücretli gönderileceğini ancak uymayabileceğini sadece bataryayı bütün göndereceklerini 90 TL ödemeden sonra olacağını yazdılar. Ürünleri son derece kalitesiz ve rutubet ortamda kendiliğinden çürüyor. Hydrocabin marka duşakabin alırsanız evi boş bırakmayın.

Ahmet 1.307 Okunma

Cevaplar

  • SRC Yapı Temsilcisi11 Mart 2016

    Müşterimizin batarya ücreti firmamızda 90 liradır.Bu bilgiyi tüketicimize TEKZEN mağazası vermiştir. Ürün kalitesi ile ilgili müşterimizin bahsettiği batarya direk su ile temas etmektedir. Ürünlerimiz rutubetten etkilenmesi söz konusu değildir.

  • SRC Yapı Temsilcisi11 Mart 2016

    Müşterimizin şikayeti, Müşteri Hizmetleri biriminin müşteri takip platformuna kaydı yapılmıştır. Müşterimize en kısa süre dönüş yapılacaktır.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön