Spotify ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Spotify Para İadesi Talep Ediyorum

125
Atahan
Atahan 22 Kasım 2022 16:39
Spotify Para İadesi Talep Ediyorum

Spotify öğrenci üyeliğim vardı ancak sistem kendi kendine öğrenci üyeliğimi iptal etmiş ve beni bireysel Premium üye yapmış ve bugün gece 22 Kasım saat 00.15'te uygulama hesabımdan 20.99₺ para çekmiş. Neden durduk yere öğrenci üyeliğimi iptal edip pahalı tarifeye üyeymişim gibi danışmadan hesabımdan para çekiyorsunuz? Acilen para iademi talep ediyorum ve şu anda öğrenci üyeliğimi yeniden oluşturuyorum. Çektiğiniz parayı iade etmenizi ve bu ayki ücreti öğrenci üyeliği tarifesi üzerinden çekmenizi talep ediyorum.

Benzer Şikayetler

profile
119
1 ay önce

Spotify Para Çekmeye Çalışıyor

Spotify'da 2 Ay Premium deneme üyeliği aldım 2 ay dolunca üyeliğimi iptal ettim fakat hâlâ kartımdan para çekilmeye çalışıldı. Hesabımı Silmeme Rağmen Hala hesabımdan Para Kesilmeye Çalışılıyor Para Kesilmesin Diye Hesaba Para yatıramıyorum Spotify Yetkililerinin Bu Durumla İlgilenmesiniz Arz Ederim...

Spotify Para Çekmeye Çalışıyor
profile
44
05 Kasım 2022

Spotify Üyelik İptali Yapmak İstiyorum.

Merhaba Üyeliğimi iptal etmek istiyorum ama bir türlü iptal edemiyorum. Banka kartımdan para çekilmesini istemiyorum gereğini yaparsanız çok memnun olurum kaç haftadır uğraşıyorum kullanmak istemiyorum en kısa sürede bana dönüş sağlayın gereğini yaparsanız memnun olurum.

profile
58
05 Kasım 2022

Spotify Haksız Aidat Ödemesi

Spotify üyeliğimi önce iptal ettirdim. İptal ettirdiğim halde kredi kartımdan para çekilmeye devam ediyor. Hesabı sildiğim halde bu nasıl oluyor. Geri dönüş yapılmasını istiyorum. Boşa kesilen paramında kredi kartı hesabıma geri yatırılmasını istiyorum. Her ay çekilmiş!

profile
431
23 Ağustos 2022

Spotify Üyeliğimi İptal Edemiyorum

Spotify üyeliğimi iptal etmek istiyorum ama üyelik iptal etme seçeneği sitede mevcut değil. Ne yaptıysam üyeliğimi iptal edemedim kullanmak istemediğim bir uygulama için hesabımdan her ay para kesilmesini istemiyorum. Umarım sorunum en kısa sürede çözülür.

profile
750
19 Ağustos 2022

Spotify Üye Olmadan Banka Hesabına Ulaşılıp Para Kesintisi

Spotify Premium üye olmama rağmen durduk yerde 17.99 ₺ kesinti oldu üye falan değilim. Banka hesabımdan para çekilip banka hesap bilgilerime nasıl ulaştı hiç fikrim yok. Eğer böyle olmaya devam ederse Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım. Ücretimin geri ödenip üyeliğim varsa iptal edilmesini istiyorum...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .