06 Haziran 2016
Yorum Yap
#5647345

Spotbalik.com İnternet Üzerinden Stokta Olmayan Ürün Satma ve Para İadesi Yapmama

30,05,2016 pazartesi günü internet üzerinden balık malzemeleriyle ilgili siparişim oldu 144 TL'lik sipariş çarşamba günü aradığımda kargoya bugün verileceğini söylediler, peki dedim akşam üstü oldu aradılar ve ürünlerin yarısından çoğunun ellerinde olmadığını söylediler.


bende iptal etmelerini parayı iade etmelerini söyledim, tamam dediler. Cuma aradığımda iadenin bugün olacağını söylediler ama olmadı?

Alpay Alpay 1.198 Okunma

Cevaplar

  • Spotbalik.com.tr Temsilcisi03 Mart 2017

    Alpay Bey merhaba, İletmiş olduğunuz konu hakkında mail adresimizden ulaşmanızı rica ediyoruz Siz'den. Daha önce konu hakkında bize ulaştıysanız ve yardım alamadıysanız geriye dönük olarak ilgili arkadaşlarımızdan da bilgi isteyeceğiz. E-posta'nızda telefon numaranızı da iletirseniz arkadaşlarımız size hemen ulaşacaktır. İadeler harcama nasıl yapıldıysa, aynı şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı iadelerinde bankanıza iade talebi oluşturuyoruz sistemden. Bankanı ise kendi işlem prosedürlerine göre belli bir sürede iade gerçekleştirmektedir. Bu süre bazı bankalarda 1-2 gün iken bazı bankalarda 10 günü bulabilmektedir. Bununla ilgili olarak müşteri bankası ile iletişim kurarak süreç hakkında bilgi alabilmektedir. Sizler gibi biz de gönül verdiğimiz bu hobide satışını yaptığımız ürünlerin kullanıcısıyız. Memnuniyeti olumsuz etkileyecek ürünlerin ilgili distribütörlere bildirimini yapmak ve müşteri memnuniyetini artıran ürünlerin çoğalmasını sağlamak ve hizmet kalitemizi artırmak önemsediğimiz bir konu. Öneri, istek ve şikayetleriniz için aşağıda ilettiğimiz kanallardan her zaman ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, SPOTBALIK Müşteri Hizmetleri​

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler