20 Mart 2013 #1696788

Sports International Verilen Vaatler!

2 yıldır Şişli şubenize gitmekteyim. ilk üyeliğimi yaparken 10 ad vip kartı ( haftasonu ve misafir getirme hakkı içi ) verildi. bunların hiçbirini ne hafta sonu olarak ne de misafir getirme olarak kullandım. 10 ad kart hala bende duruyor. arkadaşımın da keza öyle. sonra 2. yıl üyeliğimizi olurken geçen yıldan 10 ad vip kartımızın olduğunu ve kullanmadığımızı söyledik.


O kartları kullanabileceğimizi ve extradan 5 ad daha sisteme işleyeceğini iletti arkadaşımız. Sadede gelirsek 2 yılın sonunda ilk defa bir misafir getirmek istedik ve bize yasak olduğunu söylediler. biz hafta sonu getirmiyoruz sadece hafta içi ve arkadaşımızda üye olmak istemesinden dolayı atmosferi görmek istiyor. cevap?

Nermin 1.520 Okunma

Cevaplar

  • Nermin22 Mart 2013

    merhabalar, şikayet ediyorum ama faydasız. verilen vaatle yerine getirilmiyor . üye yapana kadar şöyledir böyledir . süslü püslü laflar . yok misafir getirebilirsiniz yok şöyle yok böyle. yapılan kısaca dolandırcılıktır. üye yapana kadar herşey çok güsel personel çok şirin harika uslup. üye olduktan sonra kredi kartından para çekildi mi kusura bakmayın özür dileriz , yönetim değişti üzgünnüz verilen vaatleri yerine getiremeyiz çünkü izin yok vsvsvsvs. insanları kandırmayın yeterin. biz hakkımızı nasıl savunacağız. yazıklar olsun asla ve asla birdaha oraya üye olmam ve olan arkadaşlarıma da resmen kötülük yapmış oldum memnuniyetime bağlı referens verdim. böyle bir kurumsal firmanın .... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön