05 Mayıs 2016

Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Üretim Hatası ve Açılma!

Sportive.com.tr (Spormarketim.com) mağazasından aldığım Skechers marka ayakkabın arka tarafında dikiş hatası ve ayakkabı giyildiğinde rahatsız edici dengesizlik vardı ve üçü ve yanında açılma oldu ayakkabıyı alalı 3 gün oldu ve gün de sadece 4 saat giyiyordum.

Mağazaya götürdüm garantiye yolladılar ve ayakkabım tüketici hatası diye geri yolladılar. Anlamadığım ayakkabıyı ben mi diktim dengesizlik var. İnsanların parasını almaya gelince ne kadar hoş ama böyle insanları mağdur ediyorlar. Garanti ne işe yarıyor hala anlamadım. Kesinlikle bu bana bir ders oldu bundan sonra Sportive.com.tr (Spormarketim.com)'den çöp dahi almam asla!

Selahattin 292 Okunma

Cevaplar

  • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Kullanılmış olan ürünlerde direkt olarak iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır. Ancak garanti kapsamında üretici firmanın arıza inceleme merkezine gönderimi yapılabilmektedir. Garanti kapsamında incelenen ürünlerde kabul veya ret yönündeki kararlar, üretici firmaların arıza inceleme merkezlerince verilmektedir. Üretici firmanın inceleme süreci sonunda verdiği kararın Sportive ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön