12 Şubat 2016

Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Salomon Speedcross 3 Ve 8 Ay İçerisinde Açıldı!

8 ay önce Haramidere Sportive mağazasından aldığım Salomon ayakkabım sağ tabandan açılmasından dolayı servise yolladım. Servisten ret onayı aldım ve 400 TL'ye aldığım ayakkabının ne Salomon firmasının ne de Sportive firması satıkları ürünlerin arkasında durmadı. Ben kullanıcı olarak elbise ve ayakkabılarımın tamamını 3 yıldan beri Sportive firmasından alıyordum, çünkü güven hissediyordum, artık bu güvenimi bu akşam kaybetmiş durumdayım. Salomon ayakkabı alacak kişilere söyleye bileceğim gerçekten 4 çift Salomon ayakkabım ve 1 çift botum var alınabilecek bir marka paranızın son kuruşuna kadar hak ediyor.

Yuksel 143 Okunma

Cevaplar

  • Yuksel01 Eylül 2016

    Evet ürün satışı güzel 350.00 TL alırken de güzel de peki sizce yapan firma ben hiç ürünü bozuk yaptım der mi neyse ben şu kanıya vardım ki bundan sonra sizin ve sizin şirketinize bağlı kuruluşlardan alışveriş yapmayacağım ve arkadaşıma dostuma yaptırmama ya çalışacağım. Ve inanı ki satıcı olarak malın arkasında durmamanız beni üzdü.

  • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi15 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Garanti kapsamında incelenen ürünlerde kabul veya ret yönündeki kararlar, üretici firmaların arıza inceleme merkezlerince verilmektedir. Üretici firmanın inceleme süreci sonunda verdiği kararın Sportive ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön