Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Ürün Kargolama Süresi!

Utku H. |

10.09.2015 tarihinde 3 parçalık alışverişim oldu. Ürünlerin kargolanmadığını görünce 16.09.2015 12.54 te firmayı aradım. Müşteri temsilcisine durumu ilettim "3 gün içerisinde kargolanması gerekirdi ama ben durumu arkadaşlara ileteyim, iki gün içerisinde mutlaka kargolanır" dedi.

17.09.2015 tarihinde ürünlerin ikisinin ellerinde olmadığı bilgisi mail olarak verildi. Diğer ürün demek ki stoklarında var ancak şu an 19.09.2015, ne kargo hakkında ne de ürün hakkında bir bilgilendirmeye sahip değilim. Ayrıca arıyorum yarım saat beklememe rağmen kimseye ulaşamadım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  10:00

  Değerli Müşterimiz;

  Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Şikayetleriniz ilgili departmana aktarılarak değerlendirmeye alınmıştır.

  Saygılarımızla...

 • Utku H.
  27 Eylül
  15:25

  Kargo çok şükür 23 Eylül'de elime ulaştı. 3 ürün istemiştim ikisini tedarik edemeyeceklerini önceden bildirmişlerdi fakat iki ürün gönderip birini tedarik edememişler. Neyse gelen ürünün birisi de sitedeki fotodaki ile rengi aynı değil. Şimdi iade edeceğim bakalım nelerle karşılaşacağım.

 • Utku H.
  21 Eylül
  11:35

  Arkadaşlar 21 Eylül oldu ve hala ne kargolandı ne de bi arayan soran var. Çocuğa bayramlık ayakkabı almıştık. İkamet değiştirdiğimiz için adres değiştireceğim telefonumu açmıyorlar. İlk defa bu kadar kötü bir internet alışverişi ile karşılaştım. Gerçi verdik ama alışı gerçekleştiremedik...