25 Kasım 2015

Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Ürün Değişimi Yapmıyor!

15/11/2015 tarihinde Esenyurt mağazadan personelin önerisi ile "Regata" isimli markaya ait Outdoor mont kıyafet aldım. Sadece 22/11/2015 tarihinde kullandım. Hava 10 derece iken dahi ürün sıcak tutmamış, soğuğu önlemeye karşı hiçbir etkisi olmamıştır. 23/11/2015 tarihinde ürünü aldığım şubeye gidip farklı bir marka ile değiştirmek istediğimi söylememe karşın mağaza sorumlusu E. hanım üründe ter kokusu olduğunu iddia edip "siz kendi kokunuzu alamazsınız bana koku geliyor" diyerek ürünü değiştirmemiştir. Üründe ne bir ter kokusu ne de leke söz konusu değildir.

Ferhat 863 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat25 Kasım 2015

    Ürün personeliniz tarafından özellikle vede ısrarla tavsiye edilmiştir. Üründen bir adet kaldığı ve soğuğa karşı çok dayanıklı olduğu vede teşekkür edeceğim söylenmiştir. Bu konuşmaya o esnada yanımda bulunan avukat arkadaşım Abdullah Gürsu da şahittir. Farklı bir ürün almak istememize rağmen ısrarla o ürünü almamızı istemiştir. Ancak ürün bahsedildiği gibi çıkmamıştır. Personeliniz tarafından yanlış bilgi verilerek kandırılmamız söz konusudur. Bu duruma yanımda bulunan arkadaşım şahit olduğu gibi kamera kayıtlarınızda da görülecektir. Mağduriyetimizin giderilmesini talep eder aksi halde tüketici hakem heyetine başvuru yapacağımı bilginize sunar kıymetli cevabınız için teşekkür ederim.

  • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi25 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Kullanılmış ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön