Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Siparişimden Haber Yok.

Yunus Emre K. |

28.04.2014 tarihinde Sportive.com.tr (Spormarketim.com)'den bir ayakkabı siparişi verdim. 29.04.2014 tarihinde ürünün 3 iş günü içinde kargoya verileceğine dair bilgi aldım. Daha sonra sitede siparişimle alakalı "kargoda" şeklinde bir güncelleme oldu, ancak herhangi bir kargo takip bilgisi verilmemişti. Bu bilgileri alabilmek için tekrar bir destek talebi yaptım, ancak hala bir dönüş alamadım.

Yaklaşık bir yıldır buradan alışveriş yapmıyordum ve daha öncesinde 3 defa sorunsuz bir şekilde alışveriş yapmıştım. İnternette gördüğüm şikayetlere aldırış etmeden tekrar bir ürün almak istedim. Bundan önce sürekli sorunsuz alışveriş yaptığım bir sitenin bu kadar duyarsız kalması ve hizmet kalitesinin bu kadar geriye gitmesi beni üzdü.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yunus Emre K.
  08 Mayıs
  08:52

  Kargoya verilmiş siparişle alakalı bir mesaj veya bir mail beklerdim. Kendim aradım ve çözüm bulmaya çalıştım. O kadar şikayette bulundum ama herhangi bir duyarlılık göstermediler.

 • 07 Mayıs
  14:34

  Değerli Müşterimiz;

  Çağrı merkezimize yaptığınız arama sonucunda siparişiniz hakkında telefonla bilgilendirme yapılarak kargo takip numaranız aktarılmıştır.

  Saygılarımızla...