Serkan K. Teşekkür Mesajı

İlgileri için teşekkür ederim.

Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Personel Davranışı

Serkan K. |

17/05/2015 tarihinde Sportive Bahçelievler şubesinden satın aldığım Nike marka eşofman takımını 21/05/2015 tarihinde başka bir ürünle değiştirmek için gittim. Değişim yapmaya yetkili personelin kabaca davranışlarıyla ve konuşmasıyla karşılaştım. Hiç kullanmadığım takımın yıkanmış ve kullanılmış olduğunu söyleyerek beni yalancı durumuna sokmaya çalıştı.

Benim takımı kullanmadığımı ve yıkanmadığını söylememe rağmen ısrarla yalancı durumuna düşürme gayretine devam etti. Böyle büyük bir firmadan hiçbir alışverişimde görmediğim hiç beklemediğim çok kırıcı aynı zamana üzücü durumun firma yetkililerince en kısa zamanda gerekli işlemin yapılarak mağduriyetim giderilmesini rica ederim.

Etiketler :

Bayi Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  28 Mayıs
  13:02

  İlgileri için teşekkür ederim.

 • 25 Mayıs
  14:54

  Değerli Müşterimiz;

  Konuyla ilgili olarak Bahçelievler Mağazamız veya 0850 221 23 23 no'lu Merkez Ofis telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

  Saygılarımızla...

 • Serkan K.
  25 Mayıs
  14:12

  Personelinizi profesyonel müşteri ilişkilerinde yapıcı, anlayışlı yapacağınızdan şüphem yok sportive gibi büyük firmaya yakışan da bu olur. Yalnız mağduriyetimin de en kısa zaman da giderilmesini bekliyorum sizlerden.

 • 25 Mayıs
  13:58

  Değerli Müşterimiz,

  Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına her geçen gün daha fazla büyüyüp daha fazla gelişmeye çalışmakta ve bu süreçte personel kalitesini yüksek tutma konusunda özen göstermekteyiz. Yine de çok sık olmamakla birlikte bu tür sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu anlamda bize aktarmış olduğunuz bilgiler bizim için değerlidir. Geri bildiriminiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  Saygılarımızla...