01 Ekim 2015

Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Para İadesi Problemi!

100002994 no.lu almış olduğum ürünü orijinal kutusu faturası ile çalıştıkları kargo şirketi ile iade süresinde göndermeme rağmen; 10 gün geçti hala bir cevap alamadım. İletişim numaralarından ulaşılamıyor, kimi zaman 10 kimi zaman 20 dakika bekliyorum ki beklesem daha kaç dakika beklerdim hiç bilmiyorum.

İletişim bilgilerinde ki mail adresi hata veriyor sadece sitelerinden müşteri hizmetleri kısmında yardım talebi var belki 10'a yakın konu ile ilgili mail atmama rağmen otomatik cevap haricinde cevap alamadım. Ne param iade ediliyor ne muhatap olacak birini bulabiliyorum. Bir daha ürün almak mı pişman ettirdiler.

Tülin 109 Okunma

Cevaplar

  • Tülin05 Ekim 2015

    Hangi ilgili departman? Hala benimle iletişime geçen biri ya da tarafıma yapılan geri ödeme yok. Belirtmiş olduğunuz süre fazlası ile doldu. Ayrıca neyin değerlendirmesi aldığım ürünü geri gönderdim 2 3 dakikada parasını çektiğiniz ücreti geri iade edecekseniz. Değerlendirilecek bir durum yok. Ürün size bana ulaştığı şekilde kargolandı. En kısa sürede ücretimin iade edilmesini ve şayet varsa bir yetkili benimle ileitşime geçmesini rica ediyorum son kez.

  • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi03 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz; Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetiniz ilgili departmana aktarılarak değerlendirmeye alınmıştır. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön