Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Bir Aylık Ayakkabı Ayağımın Arka Kısmında Yara Yaptı.

Hakan P. |

01.03.2015 tarihinde Bahçelievler mağazanızdan aldığım Adidas Darago Two 11 Lea ayakkabının sağ ve sol arka kısmı ayağıma vurdu ve yara yaptı. 04.04.2015 tarihinde mağazaya götürüp ürünü değişimi istedim ve firmaya gönderimi yapıldı. 16.04.2015 tarihinde "topuk kısmında vurma " başvurunuz incelenmiş ve sorunun malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir diye bir yazı ile red cevabı aldım.
Aynı tarihte bunu kabul etmediğim için tekrar incelenmesi için gönderdim. 30.04.2015 tarihinde arandım ve tekrar red cevabı geldiğini öğrendim. Henüz ürünü almak için mağazaya gitmedim ancak bu durumdan hiç memnun değilim. Bir aylık ürün ayağımda yara yaptı ve hata yok cevabı aldım.

Etiketler :

Spor Ayakkabı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Garanti kapsamında incelenen ürünlerde kabul veya ret yönündeki kararlar, üretici firmaların arıza inceleme merkezlerince verilmektedir. Üretici firmanın inceleme süreci sonunda verdiği kararın Sportive ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.

  Saygılarımızla...

 • Hakan P.
  03 Mayıs
  14:03

  Bir daha ne bu mağazadan ne de bu markadan asla alışveriş yapmayacağım ve tanıdığım herkesin de almaması için uğraşacağım. Bir aylık ürünün hata yok diye 2 kez red gelmesi beni çok üzdü...