26 Mayıs 2015

Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Air Max Ayakkabım Yırtılmasına Rağmen İşlem Yapılmadı.

Daha önce de Forum İstanbul mağazasından aldığım ayakkabıyı garanti kapsamında göndermiştim ve ret çıkmıştı ayakkabıyı o şekilde kullanmaya devam ettim 310 TL verip aldığım ayakkabının 7. ayında yanları açıldı ve kenarı çatladı ayakkabıyı yine gönderdim inanamadım bir şekilde yine ret kararı çıktı. Konuyla ilgili yetkililer incelemeyi Nike firmasının değil bizzat merkezinde yapıldığı bilgisini aldım firmaya mail attım takmadılar bile cevap alamadım. Firmanın böyle sorumsuz ve hatayı kabul etmeyen tavrı beni en sonunda çileden çıkardı artık bu firmadan da Nike ürünlerini de asla satın almam sattıkları malın arkasında durmuyorlar!

İshak 379 Okunma

Cevaplar

  • İshak28 Mayıs 2015

    Forum İstanbul magazanızdaki görevlilerle bizzat yüz yüze görüştüm ve incelemenin sizin merkezinizde yapıldığını söylediler simdi burada kıvırmayın bir öylesiniz bir böyle yasal haklarımı çok iyi biliyorum ürünün garantisi hala bitmedi ama siz işlemleri uzatıyorsunuz. Gerekli işlemler olana kadar her platformda hakkımı arayacağım!

  • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Yaşamış olduğunuz aksaklıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Garanti kapsamında incelenen ürünlerde kabul veya ret yönündeki kararlar, üretici firmaların arıza inceleme merkezlerince verilmektedir. Arıza inceleme merkezinin inceleme süreci sonunda verdiği kararlar nihai olup mağazaların müdahalesi söz konusu değildir. Konuyla ilgili olarak Forum İstanbul Mağazamızdan bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön