24 Ocak 2014

Sportive.com.tr Defolu Ürün Gönderdi!

Sportive.com.tr sitesinden aldığım futbol topunun kargo ile tarafıma ulaştıktan sonra yaptığım kontrolde topun sibop kısmının yırtık olduğunu ve üzerinde daha önce kullanıldığına dair çizik izleri ve siyah lekeler olduğunu gördüm.

Kullanılmış ve defolu olan ürünün kargo ile yeni diye gönderilmesi tamamen etik olmayan ve müşteriye saygı gösterilmeyen bir davranıştır.

Seçkin 130 Okunma

Cevaplar

 • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi30 Ocak 2014

  Sayın Seçkin S. 4,00 TL kargo ücreti de ayrıca bugün kredi kartınıza iade edilmiştir. Saygılarımızla...

 • Seçkin 30 Ocak 2014

  Merhaba, Tarafıma 31 TL iade yapılmıştır. Fakat benim ödediğim tutar kargo ücreti dahil 35 TL dir. 4 TL'lik kargo ücretinin iade edilmemesinin nedenini öğrenebilir miyim?

 • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi29 Ocak 2014

  Sayın Seçkin S. 28/01/2014 tarihinde 31,00 TL kredi kartınıza iade edilmiştir. Yanlış bilgilendirme söz konusu değildir. Açık provizyondan güncel dönem hareketlerine yansıması birkaç günü bulabilmektedir. Konuyla ilgili olarak bankanızdan bilgi alabilirsiniz. Saygılarımızla...

 • Seçkin 29 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, Telefon ile bilgilendirme yaptınız ama halen kredi kartıma yapılan bir iade yoktur! Yanlış bilgilendirmede bulunmayınız !!!

 • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi28 Ocak 2014

  Sayın Seçkin S. Siparişiniz hakkında tarafınıza telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Sipariş tutarınız kredi kartınıza iade edilmiştir. Saygılarımızla...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön