06 Mart 2014

Sportive.com.tr 7 İş Günü İçinde Teslimat!

24-02-2014 Tarihinde teslim aldıkları ürünümün değişimini 05-03-2014 olmasına rağmen hala gönderilmemesi. İnternet sitelerine ulaşılmakda güçlük çekilmesi. Telefonlarına bakmamaları, cevap verdiklerinde ise 7 iş günü içerisinde elinizde olacak beyefendi deyip sizi saf yerine koymaları.

7 iş gününün en fazla 10 normal gün ettiğinden haberleri yok (tabi arada bayram tatili vs. yok ise) Ne zaman göndereceksiniz sorusuna verdikleri cevap tüyler ürpertici. 2 iş günü içerisinde imiş. Yani ne zaman elimde olur diyorum iş de iki iş günü içerinde çıkar haftaya çarşamba diyor. Ya zaten bugün çarşamba. İletişim problemleri, insanların zamanlarını alma, bir de saf yerine koyuyorlar oda bonusu zaten..

Onur 75 Okunma

Cevaplar

  • Onur 12 Mart 2014

    08/03/2014 13:54 Tarihinde ve saatinde yeni bir sipariş verdim, paramı bana puan olarak veren sportive firmasından. 12-03-2014 olmasına rağmen hala tedarik ediliyor diye bekletilmekdeyim. bu zaman zarfındada sportive şirketinden bir geri dönüş yok. iptal ettiğim ürün ise 2 gün içerisinde (iş günü değil yani 48 saat içerisinde) barçin izmir mağazasından kargoyla gonderildi. kendilerine çok çok teşekkur ettim. paramı kurtarmakla uğraşıyorum sportive den. Hadi hayırlısı.

  • Sportive.com.tr (Spormarketim.com) Temsilcisi06 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz; Değişim işleminiz hakkında tarafınıza telefonla bilgilendirme yapılmış ve talebiniz üzerine hesabınıza ürün tutarı kadar Sportive puanı tanımlanmıştır. Saygılarımızla....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön