13 Eylül 2013 #2010869

Sportif Yaşam Kulübü Üyelik Devrinde Haksız Ücret İstiyor!

Sportif Yaşam Kulübüne 2013 yılı mart ayında bir yıllığına kayıt yaptırmış olduğum firmaya işlerimin yoğunluğu nedeniyle 3 kere gidebildiğim için kalan 7 aylık süreyi arkadaşım benim yerime gitsin diye verdim. Problemlerimiz burada başladı. Bu üyeliğimin arkadaşıma vermem için dilekçe vermemi istedikleri için uğrayıp dilekçeyi yazmak için biraz uğraşıp tamamladım fakat, arkadaşım şifre ve kayıt için gittiğinde üyelik tutarının %10 tutarını yatırmasını istediler ve benimde sözleşmede bunun belirtildiğini öğrenmeme vesile oldu.


Ben karşılıklı güven ilişkisine dayanarak bu sözleşmeyi okuma zahmetinde bulunmamış olmamdan kaynaklı olarak arkadaşıma mahcup olmamamı yanayım, bu firmanın gerçekten samimi olmadığına mı yanayım.

Serbülent 1.708 Okunma

Cevaplar

  • Serbülent17 Eylül 2013

    Başta yaşadığım probleri kendileri ile konuşmam ve burada paylaşmama rağmen hiçbir rahatsızlık duymayan bu firmaya gerçekten para ve zaman ayırdığım için gerçekten üzgünüm,bundan sonra gerekirse daha fazla para verip kurumsal firmalara kayıt yaptırmam gerektiğini anlamış bulunmaktayım.Personellerinin bu davranışlarını sadece çalışanlara bağlamanın yanlış olduğunu bildiğim için firma sahiplerinin müşterilere bu şekilde davranılmasını istediklerine inanmış durumdayım.Bukadar sorumsuz personel seçtikleri için ve firmalarının geleceğini düşünmeden çalıştıkları için tüm firma çalışanları ve sahiplerine tekrar tekrar teşekkürlerimi sunar , okuyan herkeside bilgilendiririm.

  • Serbülent17 Eylül 2013

    herhangi bir gelişme olmadığından dolay gereksiz bir değerlendirme

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön