Sporstep ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Sporstep Olmayan Ürünü Satma Çalışması!

7.153
Hüseyin
Hüseyin 12 Mart 2021 14:30

Sporstep olmayan ürünü satma sorunu. Çiçek Sepeti üzerinden Sporstep satıcısına ait profilden aldığım ürün. Bana ulaştırılma süresi geçmesine rağmen hala kargoya bile verilmedi. Arayıp iletişime geçmeye çalıştığımda tedarik edemediklerini söylediler. Tedarik edemediğiniz ürünü nasıl satışa koyup satıyorsunuz. Sporstep mağazası 2 gündür beni oyalıyorlar ve bu oyalama da devam edecek gibi.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
30
1 hafta önce

Sporstep Ayakkabı Alışverişi Sorunu

Sporstep Instagram sayfasından yaptığım ayakkabı alışverişi elime ulaşmadı. Para iadesini de yapmıyorlar. Tekrar da göndermiyorlar. Asla hiçbir yerden ulaşamıyoruz. 1500 TL'lik bir yanıltma yaşadım. Bu sayfalar kapatılmalı ya da düzgün işlerini yapmalılar. Zamanıma ve parama yazık.

profile
29
1 hafta önce

Sporstep Satın Aldığım Ayakkabıyı Göndermiyor.

2 ay önce Sporstep'ten ayakkabı satın aldım. Kargo evde olmadığım için geri gönderildi. Ne ayakkabı var ortada, ne de para iadem yapıldı. Müşteri hizmetleri dönüş yapmıyor. Kargo şirketiyle görüştüm, satıcıya iadesi yapılmış görünüyor ama ayakkabıyı geri göndermediler. Paramı da iade etmediler.

profile
388
14 Nisan

Sporstep Para İadesi Talep

27 Mart tarihinde vermiş olduğum siparişi teslim alamadım satıcıyla iletişime geçmeme rağmen param iade edilmedi sipariş hakkında Herhangi bir bilgi alamadım. [email protected] adresli satıcısından sipariş verdim. Adres yanlışlığı dediler ama en son siparişi göndermeyip para iadesi yapalım dendi ama...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Emrah
Emrah
 

Huseyin bey merhaba, ben de ayı üründen sipariş verdim ama aradan tam 12 gün geçti ve kargoya dahi vermediler. Ayrıca biraz araştırma yaptığımda sikayetvar sitesinde ürünlerle ilgili orijinal olmadığına yönelik birçok şikayet okudum, bu yüzden de siparişimi iptal ettim.