Sporstep ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sporstep Farklı Numara Gönderimi

7.013
Şehmus
Şehmus 15 Mart 2021 20:33

Yanlış ürün gönderip iadede hatanın sizden kaynaklandığını söylüyorlar. Üstelik kargo ücretini sizden alacaklarını söylüyorlar.

Benzer Şikayetler

profile
30
1 hafta önce

Sporstep Ayakkabı Alışverişi Sorunu

Sporstep Instagram sayfasından yaptığım ayakkabı alışverişi elime ulaşmadı. Para iadesini de yapmıyorlar. Tekrar da göndermiyorlar. Asla hiçbir yerden ulaşamıyoruz. 1500 TL'lik bir yanıltma yaşadım. Bu sayfalar kapatılmalı ya da düzgün işlerini yapmalılar. Zamanıma ve parama yazık.

profile
29
1 hafta önce

Sporstep Satın Aldığım Ayakkabıyı Göndermiyor.

2 ay önce Sporstep'ten ayakkabı satın aldım. Kargo evde olmadığım için geri gönderildi. Ne ayakkabı var ortada, ne de para iadem yapıldı. Müşteri hizmetleri dönüş yapmıyor. Kargo şirketiyle görüştüm, satıcıya iadesi yapılmış görünüyor ama ayakkabıyı geri göndermediler. Paramı da iade etmediler.

profile
388
14 Nisan

Sporstep Para İadesi Talep

27 Mart tarihinde vermiş olduğum siparişi teslim alamadım satıcıyla iletişime geçmeme rağmen param iade edilmedi sipariş hakkında Herhangi bir bilgi alamadım. [email protected] adresli satıcısından sipariş verdim. Adres yanlışlığı dediler ama en son siparişi göndermeyip para iadesi yapalım dendi ama...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Furkan
Furkan
 

Aynı durumu yaşadım ama değişim için ayakkabıyı göndermeye korkuyorum

Furkan
Furkan
 

Değişim yaptılar mı acaba?