Sporstep ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Esra sonuçtan hiç memnun değil

Sporstep Aldığımı Ürünün İadesini Yapmıyorlar

13.806
Esra
Esra 20 Aralık 2020 15:39

Shopier den bir ayakkabı siparişi vermiştim. Ayakkabı bana ulaştı ama ben ayakkabıdan memnun kalmayıp geri iade etmek istedim. İade talepleri oluşturdum. Devamlı ertelendi ve sonunda bana verdikleri kodla ayakkabıyı geri iade ettim. Bana birkaç gün içinde hesabınıza para yatırılır denildi ama param ® yerine ayakkabı bana geri geldi. Bu durum için aradığımda yetkili kişiye sorayım biz sizi dönüş yapalım denildi dönülmedi ben aradım ve satıcı sizinle iletişime geçecek denildi beni arayan yok reklam yapmaya üyelik açmaya gelince kriterlerimiz var diyorlar demek böyle kriterleri varmış. En kısa zamanda bana dönüş yapılıp paramın iadesini istiyorum.

Gelişme
Gelişme

24 Aralık 2020 17:07

Shopier adı altında yaptığım alışverişte ürünü beğenmeyip geri iade etmek istediğimde Shopier devamlı erteleme durumda bulundu. En sonunda bir mail yolladılar ve ben o mail üzerinden satıcıyla iletişime geçtiğimde satıcı para iadesi yapmayacaklarını söylediler. Ürün değişikliği olabileceğini dile getirdiler. Memnun kalmadığım bir yerde ürün değiştirmek istemiyorum. Para iadesi istiyorum.

Benzer Şikayetler

profile
30
1 hafta önce

Sporstep Ayakkabı Alışverişi Sorunu

Sporstep Instagram sayfasından yaptığım ayakkabı alışverişi elime ulaşmadı. Para iadesini de yapmıyorlar. Tekrar da göndermiyorlar. Asla hiçbir yerden ulaşamıyoruz. 1500 TL'lik bir yanıltma yaşadım. Bu sayfalar kapatılmalı ya da düzgün işlerini yapmalılar. Zamanıma ve parama yazık.

profile
29
1 hafta önce

Sporstep Satın Aldığım Ayakkabıyı Göndermiyor.

2 ay önce Sporstep'ten ayakkabı satın aldım. Kargo evde olmadığım için geri gönderildi. Ne ayakkabı var ortada, ne de para iadem yapıldı. Müşteri hizmetleri dönüş yapmıyor. Kargo şirketiyle görüştüm, satıcıya iadesi yapılmış görünüyor ama ayakkabıyı geri göndermediler. Paramı da iade etmediler.

profile
388
14 Nisan

Sporstep Para İadesi Talep

27 Mart tarihinde vermiş olduğum siparişi teslim alamadım satıcıyla iletişime geçmeme rağmen param iade edilmedi sipariş hakkında Herhangi bir bilgi alamadım. [email protected] adresli satıcısından sipariş verdim. Adres yanlışlığı dediler ama en son siparişi göndermeyip para iadesi yapalım dendi ama...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Senanur
Senanur
 

Esra hanım iadenizi yaptılar mı

Esra
Esra
 

Hayır