11 Kasım 2013

Sporreyonum.com'dan Aldığım Koşu Bandı Sürekli Arıza Veriyor!

Aralık 2012 tarihinde internet üzerinden Sporreyonum.com'dan koşu bandı aldım. 8 ay sonra sürekli arıza vermeye başladı (ki bu arada bir kaç ay kullanmadım). Tüketici kanunundaki değişim hakkımı kullanmak istediğimde spor dünyası müdürü 1 ay boyunca değişim işlemlerimin yapıldığını söyleyerek beni oyaladı.

1 ay sonunda değişim yerine cihazı teknik servise alacaklarını söylediler. Bu tamir sonunda da koşu bandı arza verdi. Bir kaç gün içinde değişim yapılmaması durumunda tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Hüseyin 867 Okunma

Cevaplar

  • Sporreyonum.com Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Hüseyin A., Sporreyonum.com olarak müşterilerimizin yasal hakları olan; cayma haklarını ve ayıplı ürün iade veya değişim haklarını sorunsuz bir şekilde sunmaktayız ve yardımcı olmaktayız. Sporreyonum.com'dan satın almış olduğunuz koşu bandının arıza sürecinde, size ürünün ithalatçı firması destek vermektedir. Konuyla ilgili olarak satın almış olduğunuz ürünün ithalatçı firmasıyla iletişime geçerek taleplerinizi ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz. İthalatçı firma ile 0850 495 52 12 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla. Sporreyonum.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön